پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/06/03 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4621839 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20492699
کد خبر : 169440 تاریخ ثبت : 1396/7/16 22:57 نظرات تایید شده : 6
رییس شورای شهر بوشهر:

مدیریت شهری و پلیس دو بازوی حفظ امنیت و آرامش هستند

خلیج فارس: وی افزود: ارتقاء امنیت شهری، اجتماعی، ترافیک شهری و مبلمان شهری از زمینه های تعامل شورا و شهرداری با نیروی انتظامی است که ما آماده تعامل بیشتر در این زمینه هستیم.

خلیج فارس: رییس شورای شهر بوشهر گفت: ارتقاء امنيت شهري و اجتماعي، حاصل تعامل ناجا و مدیریت شهری خواهد بود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ ابوذر دهدار در نشست اعضای شورا و شهردار بوشهر با فرمانده انتظامی استان به مناسبت هفته ناجا ادامه داد: ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، کسب رتبه های کشوری فرماندهی انتظامی استان از جمله رتبه 3 امنیت کشور حاصل زحمات نیروهای خدوم انتظامی جای تقدیر دارد.

http://media.mehrnews.com/d/2017/10/09/3/2599544.jpg

وی افزود: ارتقاء امنیت شهری، اجتماعی، ترافیک شهری و مبلمان شهری از زمینه های تعامل شورا و شهرداری با نیروی انتظامی است که ما آماده تعامل بیشتر در این زمینه هستیم.

دهدار خاطرنشان کرد: پلیس و مدیریت شهری دو بازوی حفظ امنیت و آرامش هستند، همان‌گونه که پلیس متولی ایجاد و ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح جامعه است، شهرداری هم با اقدامات مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی خود در زیباسازی مبلمان شهری، نقش مهمی در نشاط اجتماعی دارد و می تواند زمینه ساز رضایت‌مندی بیشتر شهروندان در راستای شهروند سالاری و افزایش ارتقاء امنیت اجتماعی در جامعه باشد.

رییس شورای شهر بوشهر در پایان با قدردانی از زحمات سرهنگ کشکولی فرمانده پلیس راهور استان گفت: اگر هر طرح و برنامه‌ای در حوزه ترافیک وجود داشته باشد بدون تعامل شهرداری و نیروی انتظامی به نتیجه نمی‌رسد و این درخواست را از شما برای ارائه دستور ویژه در این خصوص در نیروی انتظامی داریم.

 


کلمات کلیدی خبر : ابوذر دهدار شورای شهر