پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/06/03 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4619577 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20490439
کد خبر : 169380 تاریخ ثبت : 1396/7/16 20:04 نظرات تایید شده : 56
تایید خبر «خلیج فارس»؛

«گراوند» استاندار بوشهر شد

خلیج فارس: گراوند 53 ساله متولد کوهدشت لرستان است و پیش از حضور در بوشهر سوابقی شامل فرماندار ایلام، مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری ایلام، فرماندار دهلران و فرماندار ایوان در کارنامه داشته است.

خلیج فارس: با تصویب پیشنهاد وزارت کشور در هیات وزیران، عبدالکریم گراوند به عنوان استاندار جدید بوشهر مشخص شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست حسن روحانی، یک استاندار جدید مشخص شد که گراوند برای بوشهر بود.

وی از آذرماه سال گذشته (1395) از معاونت مدیرکل سیاسی وزارت کشور به معاونت سیاسی امنیتی استانداری بوشهر منصوب شد و طی دو هفته اخیر با انتقال مصطفی سالاری به استانداری گیلان، سرپرست استانداری بوشهر بود.

طی هفته های اخیر از گراوند به عنوان یکی از گزینه های مورد حمایت سالاری برای جایگزینی خودش مطرح می شد؛ هرچند برخی معتقدند گراوند پله به پله مناصب وزارت کشور را طی کرده و بیش از آنکه بخواهد مدیون استاندار سابق باشد، تمایل دارد عملکرد حرفه ای از خود ثبت کند.

گراوند 53 ساله متولد کوهدشت لرستان است و پیش از حضور در بوشهر سوابقی شامل فرماندار ایلام، مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری ایلام، فرماندار دهلران و فرماندار ایوان را در کارنامه داشته است.

گفته می شود معارفه وی روز سه شنبه با حضور وزیر کشور برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری «خلیج فارس» در بسته خبری شنیدنی های هفتگی از نهایی شدن گراوند برای استانداری بوشهر خبر داده بود.

رییس جمهور پس از انتخاب استاندار بوشهر چه گفت

حسن ‌‌روحانی در جلسه هیات دولت با تبریک رأی اعتماد دولت به استاندار منتخب بوشهر، آشنایی وی به استان و برنامه­‌های ارایه شده از سوی استاندار را از نقاط قوت ایشان دانست‌ و اظهار داشت: استان بوشهر به لحاظ مرزی بودن و برخورداری از ظرفیت صنعتی، گردشگری، دریایی و انرژی، از جمله استان­ های استراتژیک و مهم بوده و توسعه اشتغال و افزایش نشاط جامعه برای کار و فعالیت از اولویت­ های دولت دوازدهم است.

رئیس­ جمهور استاندار را به تلاش برای وحدت جامعه، هماهنگی بین دستگاه­ های مختلف و واگذاری طرح­ های نیمه تمام که از دیگر اولویت­ های دولت است، توصیه نمود و بر بهره ­گیری بیشتر از جوانان و زنان تأکید کرد.