پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 26761126 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 11938659
کد خبر : 169147 تاریخ ثبت : 1396/7/15 13:42 نظرات تایید شده : 4

ادامه اخاذی در فوتبال بوشهر؛ اینبار ۵ میلیون تومان!

خلیج فارس: در ادامه اتفاقات تلخ و دنباله داری که متاسفانه در فوتبال بوشهر تبدیل به یک اپیدمی شده، خبر دار شدیم باز هم یک بازیکن جویای نام برای حضور در یک تیم نامدار فوتبال مبلغ ۵ میلیون تومان واریز کرده تا مثلا آقای …کار را درست کند!

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فوتبال بوشهر؛ گویا ماجرا از این قرار بوده که جوان عاشق فوتبال ما،با وعده ملحق شدن به تیم در ابتدای فصل مبلغ ۵ میلیون تومان به حساب یک دوست صاحب جایگاه واریز کرده تا کارها مانند روال گذشته اوکی شود.اما وقتی سرمربی تیم مذکور این بازیکن را از نظر فنی تایید نمیکند برنامه ها بهم ریخته و بعد از چند ماه خلف وعده کار به جاهای باریک میکشد.

کنکاش خبرنگار ما به آنجا رسید که فرد مورد نظر پس از این ماجرا و با تهدید بازیکن مالباخته و پس از چند ماه کش و قوس، پول را به حساب دوست مشترک واریز می کند تا ماجرا فعلا مسکوت بماند و ۵ میلیون تومان بی زبان در حال رفت و برگشت باشد.

این ماجرا را با جدیت دنبال می کنیم و منتظر رسیدن مدارکی خواهیم بود که رسانه ای شدن آنها قطعا به سلامت فوتبال کمک می کند. امیدواریم مسئولان قضایی و نهادهای نظارتی بر فوتبال هر چه سریعتر وارد این ماجراهای تکراری و تلخ فوتبال بوشهر شوند.

در این زمینه
دلالی نه! این بار اخاذی از فوتبالیست در بوشهر

 کلمات کلیدی خبر : دلالی