پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/06/03 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4620870 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20491731
کد خبر : 168978 تاریخ ثبت : 1396/7/13 11:01 نظرات تایید شده : 9
طبق بررسی یک مرکز کاریابی؛

نبض درآمد استان‌های نفتی، دست غیربومی‌هاست

خلیج فارس: خلیج فارس: علاوه بر اینکه نبض تصمیم گیری مناطق نفتی نظیر بوشهر در دست غیربومی هاست، بررسی ها نشان می دهد میزان دریافتی این گروه هم بیشتر می باشد.

خلیج فارس: علاوه بر اینکه نبض تصمیم گیری مناطق نفتی نظیر بوشهر در دست غیربومی هاست، بررسی ها نشان می دهد میزان دریافتی این گروه هم بیشتر می باشد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مدیران ارشد غیربومی استان‌های نفتخیز بر اساس بررسی یک مرکز کاریابی خصوصی، بیشترین درآمد را در میان شاغلان کشور دارند.

نتایج بررسی حقوق و دستمزد ویژه استان‌ها که توسط کاریابی ایران‌تلنت انجام شده است نشان می دهد اختلاف دریافتی بین شاغلان بومی و غیربومی در استان‌های غیرنفتی و استان‌های کم‌درآمد، کمتر است، در عوض این اختلاف در استان های نفتی بیشتر می باشد.

استان های نفتی

به نوشته ایرنا، دریافتی شاغلان بومی در استان های نفتی کشور در رده کارشناسی 21 میلیون ریال، رده مدیریت میانی و سرپرستی 27 میلیون ریال و رده مدیریت ارشد 41 میلیون ریال است.

همچنین دریافتی شاغلان غیربومی در استان های یاد شده در دوره کارشناسی 27میلیون ریال، رده مدیریت میانی و سرپرستی 40 میلیون ریال و رده مدیریت ارشد 56 میلیون ریال است.
خوزستان، بوشهر، فارس، هرمزگان، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد استان‌های نفتخیز به شمار می روند.

استان های با درآمد کمتر

متوسط دریافتی شاغلان بومی در استان‌های با درآمد کمتر نشان می دهد در رده کارشناسی 17میلیون ریال، رده مدیریت میانی و سرپرستی 22 میلیون ریال و رده مدیریت ارشد 31 میلیون ریال است.

همچنین متوسط دریافتی شاغلان غیر بومی در استان‌های با درآمد کمتر در رده کارشناسی 18 میلیون ریال و رده مدیریت میانی و سرپرستی 25 میلیون ریال برآورد می شود.

گیلان، مازندران، گلستان، خراسان رضوی، همدان، قم، سمنان، آذربایجان غربی، زنجان، یزد و البرز استان‌های با درآمد کمتر به شمار می روند.

این گزارش بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده از بیش از 100 هزار نیروی کار شاغل در سرتاسر کشور به دست آمده است.