پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8259325 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 37064041
کد خبر : 167955 تاریخ ثبت : 1396/7/4 17:11 نظرات تایید شده : 0

جوانان جویای کار استان توانمند می‌شوند

خلیج فارس: مدیر پالایشگاه نهم پارس جنوبی گفت: جوانان جویای کار استان بوشهر در سه رشته HSE ، بهره‌برداری و تعمیرات در محیط کار پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی توانمند می‌شوند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سید محمد مهدی هاشمی ظهرامروز در آغاز دوره‌های مهارتی در محیط کاری پالایشگاه نهم پارس جنوبی با تاکید بر نقش مهارت در حل مشکلات اشتغال‌زایی اظهار داشت: در اجرای طرح مهارت آموزی نیروهای بومی جویای کار، دوره‌های آموزش تخصصی و عمومی نیروهای بومی با موضوع مهارت آموزی در محیط کار با حضور مدیران و کارکنان پالایشگاه نهم پارس جنوبی آغاز شد.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1395/08/03/139508031426408099017524.jpg

وی با تاکید بر توانمند سازی نیروهای جوان جویای کار  بر اساس برنامه تدوین شده افزود: بر اساس برنامه تدوین شده ضمن توانمندسازی نیروهای شاغل فاز 12 پارس جنوبی در کمیته اقتصاد مقاومتی پالایشگاه نهم از فرصت‌های آموزشی مهیا شده برای توانمند سازی و آموزش جوانان جویای کار در منطقه نیز استفاده می‌شود .

مدیر پالایشگاه نهم پارس جنوبی با تاکید بر استفاده از جوانان ثبت نامی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر بیان کرد: مهارت‌آموزان فنی و حرفه‌ای استان بوشهر که توسط مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای کنگان ، جم،  دیر و عسلویه ثبت نام  کرده‌اند در سه رشته HSE ، بهره برداری و تعمیرات در محیط کار پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی توانمند می‌شوند.

وی با بیان اینکه آموزش‌ها در یک دوره 6 ماهه برگزار می‌شود تصریح کرد:  برنامه های آموزشی پالایشگاه نهم پارس جنوبی حدود 360 ساعت برای هر نفر تنظیم شده که تا پایان سال ادامه دارد.

هاشمی صرفه جویی در هزینه‌ها را از جمله مزیت‌های طرح مهارت‌آموزی در محیط کار پالایشگاه نهم پارس جنوبی دانست و تصریح کرد: هزینه‌های این طرح از محل اعتبارات پیش بینی شده اداره آموزش پالایشگاه نهم بوده و هیچ‌گونه هزینه و سرمایه گذاری مازادی صورت نگرفته است.

مدیر پالایشگاه نهم پارس جنوبی ، نامحدود بودن تعداد پذیرش کارآموزان را یکی از مزیت‌های مهم طرح یاد شده دانست و خاطرنشان کرد: در پایان دوره پس از برگزاری آزمون برای هنرجویان گواهینامه‌های مرتبط و تخصصی معتبر صادر می‌شود.

وی  با تاکید بر ارتقا توانمندی جویندگان کار در استان بوشهر گفت:کارآموزان محلی و بومی استان بوشهر با حضور در کلاس‌‌های مهارت‌آموزی می‌توانند مهارت‌های عملی و علمی خود را ارتقا دهند و در فرصت‌های شغلی آینده وارد صنعت نفت و گاز شوند.