پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20877892 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19243750
کد خبر : 166218 تاریخ ثبت : 1396/6/23 11:27 نظرات تایید شده : 0

حق استان در انتخاب منطقه ویژه فناوری نفت و گاز دیده شود

خلیج فارس: عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: حق استان بوشهر در انتخاب منطقه ویژه فناوری نفت و گاز دیده شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ طاهره شمشیری عصر چهارشنبه در نشست اعضای شورای شهر بوشهر با تسلیت کشتار مردم مظلوم میانمار که دل تمام مسلمانان جهان را به درد آورده است  اظهار داشت: انتظار داریم تمام مجامع جهانی نسبت به کشتار مردم مظلوم و بی‌گناه میانمار واکنش جدی نشان دهند.

این عضو شورای اسلامی شهر بوشهر خاطرنشان کرد: در انتصاب استاندار جدید بوشهر از دولت تدبیر و امید، این انتظار است که یک استاندار بومی با نگاه ملی و استانی منصوب کند.

وی بیان داشت: در حالی که استان بوشهر به‌عنوان پایتخت انرژی ایران است اما از سوی ستاد توسعه فناوری و نوآوری صنعت نفت، گاز و ذغال سنگ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استان فارس به‌عنوان منطقه ویژه فناوری نفت و گاز انتخاب می‌شود.

شمشیری تصریح کرد: در این زمینه حق  استان بوشهر که از شمالی‌ترین تا جنوبی‌ترین نقطه آن میزبان صنعت نفت و گاز است نادیده گرفته می‌شود و از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیریت ارشد استان درخواست داریم این موضوع را به صورت ویژه مورد بررسی قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به گذشت شش ماه از سال و آغاز نیمه دوم سال درخواست دارم شهرداری و سازمان‌های وابسته برنامه شش‌ماه آینده خود را به شورا ارسال کنند تا اعضاء در جریان برنامه‌ها قرار گیرند.

شمشیری در پایان با توجه به بازگشایی مدارس و آغاز ماه محرم خواستار برنامه‌ریزی شهرداری برای تشکیل ستاد استقبال از مهر و برنامه های فرهنگی ماه محرم و صفر شد.

 

-->