پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3776004 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8876653
کد خبر : 166178 تاریخ ثبت : 1396/6/22 22:39 نظرات تایید شده : 0

شاهین شهرداری بوشهر، صدرنشین لیگ 2 + تصاویر

گل ابریشم 0 - شاهین شهرداری بوشهر 1

خلیج فارس: شاگردان کللی فرد در دومین گام خود مستحکم ظاهر شدند و مقابل میزبان خود با یک گل به پیروزی دست یافتند.

شاهینی ها خوب موقعی به گل رسدیند. در اواخر نیمه اول مجید خدابنده لو کهنه کار موفق به گلزنی شد. شوت محکم میلاد صارمی را دروازه بان گل ابریشم برگشت داد تا در ریباند مجید خدابنده لو برای شاهین گلزنی کند.

با شروع نیمه دوم چیزی نمانده بود خدابنده لو هم خود و هم شاهین را دو گله کند اما پنالتی را از دست داد. تا همچنان شاهین با همان اندوخته یک گل به بازی ادامه دهد. در ادامه محمد محبی جوان نیز در موقعیتی تک به تک قرار گرفت اما او هم قدر فرصت بدست آمده را ندانست.

کللی فرد برای حفظ نتیجه و حتی افزودن به اندوخته شاهین دست به تعویض هایی زد. اميد سلطاني که در همان نیمه اول بجای طاهری که دچار مصدومیت شده بود وارد بازی شد. در نیمه دوم نیز محسن وفایی و نیما ظفریان نیز وارد بازی شدند.

در نهایت شاهینی ها این بازی را بردند تا 6 امتیازی شوند و در صدر جدول قرار بگیرند.

ترکیب شاهین شهرداری: جاسم یاسرالهی، مهدی طاهری(امید سلطانی)، اکبر بختیاری، بهروز نوروزی فرد، وحید نعمتی، میلاد فیاض بخش، اسماعیل قروی، مجید خدا بنده لو، محمد محبی، حمیدرضا سلیمانی(محسن وفایی"65")، میلاد صارمی(نیما ظفریان"79")
سرمربی حمید کللی فرد

نتایج هفته دوم / گروه یک

مقاومت تهران 0 فولاد نوین اهواز 0
قشقایی شیراز 1 نیروی زمینی تهران 0
 گل ابریشم تهران 0 شاهین شهرداری بوشهر 1
اروند خرمشهر 2 شموشک مازندران 0
داماش گیلان 2 ترمه دستجردی یزد 0
تیم مس نوین کرمان در هفته دوم استراحت داشت.

 کلمات کلیدی خبر : شاهین شهرداری بوشهر