پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3418981 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8519650
کد خبر : 166020 تاریخ ثبت : 1396/6/22 00:03 نظرات تایید شده : 5
در پی نامه مدیرکل ورزش و جوانان؛

فدراسیون: شائبه ای در انتخابات هیات فوتبال بوشهر وجود ندارد

خلیج فارس: دببرکل فدراسیون فوتبال طی نامه ای روند انتخابات هیات فوتبال این استان را بدون شائبه دانسته و اعلام کرده که برگزاری انتخابات بلامانع است.

خلیج فارس: دببرکل فدراسیون فوتبال طی نامه ای، روند انتخابات هیات فوتبال استان بوشهر را بدون شائبه دانسته و اعلام کرده که برگزاری انتخابات بلامانع است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ این نامه که به امضای محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال رسیده، خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان استان است که اخیرا به درباره برخی شائبه ها در انتخابات هیات فوتبال بوشهر با فدراسیون نامه نگاری کرده بود.

یکی از ایرادات مدیرکل ورزش و جوانان، نام نویسی دبیر هیات فوتبال در میان کاندیداهای ریاست این هیات بود، درحالی که وی مجری انتخابات می باشد و این موضوع شائبه هایی را در اذهان برخی کاندیداها پیش آورده است.

ساکت در نامه اش یادآور شده که دبیر هیات تا زمان انتخابات می تواند به کار خود ادامه دهد.

با این حال شنیده می شود امیرحسین محتشم دبیر هیات فوتبال پس از کاندیداتوری در انتخابات این هیات، از سمتش استعفا کرده بود، ولی پذیرفته نشده و با این حساب از میان کاندیداها خارج شد.

با توجه به اینکه برگزاری انتخابات این هیات در نیمه اول مهرماه است، انتظار می رفت تا 20 شهریورماه اسامی کاندیداهای نهایی و تاییدصلاحیت شده اعلام گردد، ولی هنوز این مهم محقق نشده است.

حالا باید منتظر ماند و دید در پی افزایش تنش ها میان اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال، آیا انتخابات مذکور در موعد مقرر برگزار می شود یا دچار تاخیر خواهد شد؟

گفتنی است برای ریاست هیات فوتبال استان 17 نفر نام نویسی کرده بودند.

در این زمینه
انتخابات رییس هیات فوتبال استان باطل می‌شود؟
17 نفر برای ریاست پرطرفدارین ورزش استان داوطلب شدند+ اسامی
 کلمات کلیدی خبر : هیات فوتبال