پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1320343 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2313796
کد خبر : 165931 تاریخ ثبت : 1396/6/21 12:51 نظرات تایید شده : 0

رونق واحدهای تولیدی در اولویت منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/139301241234423992522894.jpgخلیج فارس: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با اشاره به فعالیت ۳۱ واحد تولیدی و صنعتی در این منطقه ویژه گفت: با مشارکت بانک‌ها ظرفیت این تولیدی واحدها و میزان اشتغال آنها افزایش می‌یابد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ حسین نامور صبح امروز در کارگروه ستاد تسهیل و رونق تولید استان بوشهر با تاکید بر توجه به حل مشکلات واحدهای صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه بوشهر اظهار داشت: تامین سرمایه درگردش و تقسیط معوقات بانکی واحدهای تولیدی در این منطقه در دستور کار قرار دارد که با مشارکت بانک‌ها محقق می‌شود.

وی، مزیت منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را برشمرد و با تاکید بر استفاده از این قابلیت تصریح کرد: واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در این منطقه ویژه باید از  مزیت آن در رفع مشکلات و فراهم شدن تسهیلات لازم استفاده کنند.

نامور رویکرد منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را رفع موانع موجود در عرصه صنعت و تولید و ایجاد اشتغال پایدار دانست و تاکید کرد: بانک‌ها در رفع مشکلات واحدهای صنعتی نقش مهم و تاثیرگذاری دارند که در این راستا نیاز به همکاری بیشتر بانک‌ها است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با اشاره به فعالیت 31 واحد تولیدی و صنعتی در این منطقه ویژه گفت: با مشارکت بانک‌ها ظرفیت این تولیدی واحدها و  میزان اشتغال آنها افزایش می‌یابد.

وی، از اشتغال‌‌زایی یک‌هزار نفر در واحدهای صنعتی و تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر خبرداد و گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال تاکنون 66 نفر جذب شرکت‌‌های  تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر شدند که نشان از رونق واحدهای صنعتی و تولیدی در این منطفه ویژه دارد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با بیان اینکه  در این منطقه ویژه زیر ساخت‌های لازم برای توسعه سرمایه‌گذاری  فراهم است افزود: منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با موقعیت ساحلی بودن آن زمینه مناسبی برای صادرات کالا با استفاده از امتیازات لازم منطقه ویژه فراهم کرده است.

در این جلسه مشکلات  5 واحد تولیدی و صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بررسی شد و بانک‌ها و دستگاه‌های متولی ذیربط مکلف شدند برابر مصوبات کارگروه نسبت به رونق تولید اقدامات لازم انجام دهند.