پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8125009 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1380306
کد خبر : 165388 تاریخ ثبت : 1396/6/17 15:35 نظرات تایید شده : 0

موحدی کرمانی: مسئولان به سوگندشان عمل نکنند، منافق خواهند بود

 خلیج فارس: حجت الاسلام والمسلمین موحدی کرمانی با اشاره به ادعای اخیر آمریکا برای بازدید از اماکن نظامی ایران گفت: آمریکا نه تنها ظالم است بلکه پررو است و به آنها می گویم که این آرزو را به گور خواهند برد.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه راه های نظارتی در مورد مراکز هسته‌ای ایران مطابق برجام کاملا روشن است اظهار کرد:  ایران در این زمینه هیچ تخلفی نداشته و در رابطه با بازدید از مراکز نظامی و سلاح هایمان نیز وعده‌ای نداده‌ایم.
 
مسئولان به سوگندشان عمل نکنند، منافق خواهند بود
 
اهم سخنان خطیب جمعه تهران را در زیر می خوانید.
  • شهید  حججی در نامه‌ای از درگاه خداوند درخواست کرده‌اند که مصیبت حضرت زهرا (س) و امام علی(ع) بر او وارد شود و آنطور که نقل شده است بدن این شهید عضو سالم ندارد و قابل شناسایی نیست و به همه مسئولان و مردمی که اسیر پول و دنیا شده‌اند توصیه می کنم که از این شهید 23 ساله درس بگیرند.
  • سکوت مجامع مدعی حقوق بشر در مورد وضعیت مسلمانان میانمار بحت آور است چراکه گفته می شود این جنایات بیش از 4 هزار کشته و 120 هزار آواره داشته است و حداقل کار بر مسلمانان جهان و کشورهای اسلامی این است که علیه این جنایات راهپیمایی و تظاهرات کنند.
  • با توجه به پیشنهاد آیت الله  مکارم شیرازی در مورد میانمار خوب است که وزرای کشورهای اسلامی کنار هم جمع شوند و در این زمینه فکر اساسی کنند.
  • تحلیف‌هایی که در روزهای گذشته شکل گرفت، مسئولان سوگندهایی را در مقابل قرآن و حضور مردم یاد کردند و به ذات مقدس خدا قسم خوردند، هم رییس‌جمهوری و هم هیات دولت سوگند یاد کردند و هم اعضای شوراها سوگند یاد کردند، از طرفی وزرا وعده‌هایی را به نمایندگان مجلس شورای اسلامی دادند که مردم هم شنیدند. در قرآن آمده است اگر کسی با خدا پیمان ببندد اما به وعده خود عمل نکند خداوند در دل او نفاق ایجاد می کند و این منافق بودن تا روز قیامت ادامه می یابد. پس دلسوزانه به این مسئولان توصیه می‌کنم که به خودشان رحم کنند و به وعده‌هایشان عمل کرده و آنها را فراموش نکنند.
  • اخبار و شایعات منتشر شده در فضای مجازی در مورد اختلاس هزاران دلاری مسئولان ذهن مردم را نسبت به نظام بدبین می کند و به مسئولان توصیه می کنم که توضیحات لازم در این زمینه را بدهند و در تلویزیون آشکارا به مردم ثابت کنند این اخبار دروغ است.
  • زمانی اسلام انسان مورد قبول است که با ولایت همراه باشد و بعد از رحلت حضرت علی(ع) این ولایت به فرزندانشان انتقال یافت تا به حکومت حضرت مهدی (ع) برسد و امروز در زمان غیبت امام زمان (ع) مسئله ولایت فقیه مطرح می شود که با بررسی‌های خبرگان جامعه اسلامی ولایت فقیه مسلمین حضرت آیت الله  العظمی امام خامنه‌ای هستند که تمسک به ولایت ا یشان، تمسک به ولایت امیرالمومنین و رسول الله است.
  •  آمریکا خیلی پرو رو است. نه تنها ظالم است، پررو هم است. می گوید باید اماکن نظامی ایران را بازدید کنیم. شما غلط می کنید. شما چه کاره اید؟ چه کسی به شما این اجازه را می دهد؟ این آرزو را به گور خواهید برد. راه های نظارتی در ارتباط با مراکز هسته ای ایران که در برجام تعهد کردیم کاملا روشن است و بازرسان آژانس هم که بازدیدهایی از مراکز هسته ای داشتند صریحا گفته اند ایران هیچ تخلفی از ضوابط آژانس نداشته، حالا آمانو می گوید آژانس می تواند چنین نظارتی را داشته باشد. او اشتباه کرده است. در رابطه با سلاح هایمان وعده ای نداده ایم که هیچ کشوری در مورد اطلاع از آنها گامی بردارد.

 

کلمات کلیدی خبر : موحدی کرمانی جمعه تهران
-->