پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4056122 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1551404
کد خبر : 163887 تاریخ ثبت : 1396/6/7 08:18 نظرات تایید شده : 0

بازپرداخت وام‌های دریافتی، دغدغه‎های اصلی کشاورزان بردخون

دیدار مردمیخلیج فارس: بخشدار آبدان گفت: یکی از دغدغه های اصلی کشاورزان بازپرداخت وام های دریافتی است که لازم است از سوی بانک های عامل تمدید شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ مسعود تنگستانی بعد از ظهر دوشنبه در جمع مردم آبدان با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: هفته دولت فرصت مناسبی است برای مسئولین تا پاسخگوی مردم که صاحبان و ولی نعمت ما هستند باشند.

وی افزود: بخش آبدان یکی از مهمترین قطب های تولید گوجه فرنگی خارج از فصل به شمار می رود که قریب به ۹۰درصد مردم این بخش به کار کشاورزی مشغول هستند.

وی تصریح کرد: متاسفانه در سال زراعی گذشته کشاورزان با افت شدید قیمت گوجه مواجه شدند که بلافاصله جلساتی با مسئولان شهرستان و استان و نماینده مردم در مجلس گرفته شد و قیمت گوجه با قیمت مصوب هرکیلو۴۰۰تومان از کشاورزان خریداری شد و بسیار راضی کننده بود و ۹۰ درصد از مطالبات کشاورزان پرداخت شد.

بخشدار آبدان اضافه کرد: در سال گذشته علاوه بر افت قیمت بر اثر باران های سیل آسا متاسفانه کشاورزان بخش با خسارات فراوانی مواجه شدند، مکاتبات فراوانی انجام گرفته و آنچه رضایت خاطر کشاورزان بود محقق نشد. لازم است وام های سال گذشته را بانک های عامل تمدید کنند که این یکی از دغدغه های اصلی کشاورزان آبدانی است‌.

وی از افزایش دو برابری اعتبارات بخش آبدان خبر داد و گفت: کتابخانه عمومی آبدان در شأن مردم نیست، سقف کتابخانه از چوب است و موریانه سقف کتابخانه را خورده است .