پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21975008 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20338868
کد خبر : 163851 تاریخ ثبت : 1396/6/6 22:00 نظرات تایید شده : 1
با حضور وزیر رفاه؛

درمانگاه تامین‌اجتماعی دیر کلنگ‌زنی می‌‎شود

خلیج فارس: این مرکز درمانی در زمینی به مساحت ۵ هزارمتر و زیربنای ۱۸۰۰ مترمربع در دو طبقه و برآورد اعتبار ۵۲ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

خلیج فارس: احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان دیر که در سفر سال گذشته وزیر رفاه به استان تفاهم نامه اش امضاء شد، توسط وی در هفته دولت کلنگ زنی می شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مدیر درمان تامین اجتماعی استان با اشاره به اینکه درمانگاه فعلی دیر در محلی استیجاری قرار دارد، گفت: با تلاش مسوولان استانی و پیگیری های نماینده جنوب استان در مجلس برای ارتقاء وضعیت درمانی شهرستان دیر، احداث درمانگاه تامین اجتماعی این شهر با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هفته دولت کلنگ زنی می شود.

ابراهیم پورحکیمی ادامه داد: این مرکز درمانی در زمینی به مساحت  ۵ هزارمتر و زیربنای ۱۸۰۰ مترمربع در دو طبقه و برآورد اعتبار ۵۲ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

وی افزود: انتظار می رود با احداث این مرکز درمانی، بتوانیم گامی در جهت ارایه خدمات درمانی مطلوبتر برای مردم این شهرستان برداریم.

وی همچنین از پیگیری های نهایی برای جانمایی درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان دشتی خبر داد و ابراز امیدواری کرد: به زودی موافقت برای اجاره ساختمان مورد نظر و فعالیت درمانگاه در خورموج اخذ شده و احداث ساختمان ملکی درمانگاه نیز پیگیری شود.

پورحکیمی خاطرنشان کرد: در خصوص تنگستان هم که تنها شهرستانی است که هنوز مجوز نهایی برای احداث درمانگاه در آن صادر نشده، با کمک نماینده حوزه انتخابیه پیگیر مجوز لازم هستیم.

 

 

 

-->