پویاسامانه

کد خبر : 162120 تاریخ ثبت : 1396/5/25 19:03 نظرات تایید شده : 0

نخستین تصاویر از ب‌ام‌و سری 8

خلیج فارس: برای نخستین بار، تصاویر جاسوسی از ب ام و سری 8 با پکیج M به دست آمده که کمی ظاهر این کوپه پرچم‌دار را نمایش می‌دهد.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛  به تازگی تصاویری از ب ام و سری 8 با پکیج M در پیست نوربرگ رینگ به دست آمده که این تصاویر، نشان می‌دهند ب ام و دو نسخه متفاوت از این سوپر اسپرت را در دست توسعه دارد. پیش از این M8 را با سراگزوز چهارتایی دیده‌ایم اما نسخه دوم، سراگزوزهای ذوزنقه‌ای دارد و ارتفاع آن نسبت به زمین کمتر است. این موضوع، احتمال وجود تفاوت بین نسخه گرندتورر استاندارد و نسخه عملکردی را افزایش می‌دهد.
 
نخستین تصاویر جاسوسی از ب‌ام‌و سری 8 
فرانک ون میل، مدیر بخش M ب ام و، می‌گوید: «طراحی و توسعه نسخه استاندارد سری 8 و نسخه M پرفورمنس در کنار هم پیش می‌رود. نسل آینده ب ام و M8 بر اساس پلتفرم سری 8 استاندارد ساخته خواهد شد و به طور کلی DNA آن، در نسخه M8 هم تزریق شده است اما ویژگی‌هایی برای بهتر شدن عملکرد آن در پیست در نظر گرفته شده است. این خودرو، تجربه عملکردی فوق‌العاده‌ای در اختیار راننده قرار می‌دهد و مانند همه خودروهای سری M می‌تواند مشتریان را راضی کند و نیازهای آنها را برطرف سازد.»
 
نخستین تصاویر جاسوسی از ب‌ام‌و سری 8 
البته مشخص نیست که منظور فرانک ون میل، از تزریق DNA آن دقیقا چیست. گفته می‌شود که ب ام و M8 از یک موتور 4.4 لیتری 8 سیلندر بهره می‌برد که احتمالا در M5 جدید هم مورد استفاده قرار خواهد گرفت و نیروی آن از طریق سیستم xDrive M به چهار چرخ منتقل خواهد شد.
 
نخستین تصاویر جاسوسی از ب‌ام‌و سری 8 
M8 در بدترین حالت از همین موتور 8 سیلندر بهره خواهد برد اما زمزمه‌هایی هم از احتمال حضور یک موتور 12 سیلندر شنیده می‌شود. از نوع موتور که بگذریم، قدرت موجود در ب ام و M8 بیش از 600 اسب بخار خواهد بود که همانند M5 است. طبیعتا کنترل این قدرت نیاز به تجهیزات بیشتری دارد که ترمزها و سیستم تعلیق به زور شده و سیستم آیرودینامیک، از جمله تغییراتی هستند که در این خودرو اعمال خواهند شد.
 
ب ام و اعلام کرده که نسخه GTE از M8 را در مسابقات 24 ساعته رولکس در دیتونا رونمایی خواهد کرد. در حالی که این کمپانی زمان دقیقی برای معرفی رسمی سری 8 اعلام نکرده، اما انتظار می‌‌رود این اتفاق در پاییز رخ دهد و فروش آن، از نیمه دوم سال 2018 آغاز شود. M8 هم احتمالا در سال 2019 معرفی خواهد شد.
 
نخستین تصاویر جاسوسی از ب‌ام‌و سری 8 
 
کلمات کلیدی خبر : تصاویر خودرو بی ام و
-->