پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 26427209 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 11604867
کد خبر : 161374 تاریخ ثبت : 1396/5/21 17:21 نظرات تایید شده : 0

پایان جنجالی ارتباط ریحانا با میلیاردر سعودی+عکس

 خلیج فارس: وارث اهل سعودی شرکت تویوتا مدتی است با ریحانا خواننده سرشناس آمریکایی ارتباطی جنجالی را آغاز کرده است.
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از جام جم؛ حسن جمیل اهل عربستان سعودی که وارث شرکت خودروسازی تویوتا است و اکنون از مدیران ارشد آن نیز به شمار می رود با ریحانا خواننده مشهور آمریکایی از مدت ها پیش ارتباطی بسیار جنجالی را آغاز کرده است.

(تصاویر) پایان جنجالی ارتباط ریحانا با میلیاردر سعودی
 
در حالی که این دو مدام زیر ذره بین پاپاراتزی ها قرار دارند اکنون مشخص شده است که جمیل برای ادامه ارتباط جنجالی خود با ریحانا به ازدواج خود پایان داده است، آن هم در حالی که فقط سه ماه از ازدواج می گذشت. همسر جمیل، «لینا» نام داشت و هنرمند سرشناسی در امور نقاشی و هنرهای تجسمی بود.
 
وارث شرکت خودروسازی تویوتا اندکی پس از ازدواج با «لینا» با ریحانا آشنا می شود و کم کم تصمیم می گیرد به خاطر این خواننده جنجالی آمریکایی به سرعت از همسر خود جدا شود. نکته بسیار جالب این است که ریحانا به جمیل نیز وفا نکرد. در حالی که جمیل برای این خواننده سرسناش آمریکایی از همسر خود گذشت مدتی بعد متوجه شد که ریحانا دیگر علاقه ای به ارتباط با او ندارد. البته این ارتباط هنوز تمام شده نیست.
حسن جمیل وارث شرکت تویوتا
(تصاویر) پایان جنجالی ارتباط ریحانا با میلیاردر سعودی
لینا همسر حسن جمیل
(تصاویر) پایان جنجالی ارتباط ریحانا با میلیاردر سعودی