پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 11431017
کد خبر : 160990 تاریخ ثبت : 1396/5/18 13:52 نظرات تایید شده : 27
داستانی که سر دراز دارد

اختلاف بر سر ریاست مجمع نمایندگان استان در مجلس بالا گرفت+جزییات

خلیج فارس: شهریاری به نفع سعادت و خدری نیز به نفع الماسی رای داده و همین امر باعث اختلاف بر سر احراز این سمت در میان نمایندگان استان شد.

خلیج فارس: از مجلس خبر می رسد که با پایان دوره ریاست حجت الاسلام عبدالحمید خدری بر مجمع نمایندگان استان بوشهر، اختلاف بر سر جانشین وی بالا گرفته است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ از یک سو «محمدباقر سعادت» نماینده دشتستان خواستار حضور در این سمت می باشد و از سوی دیگر «سکینه الماسی» نماینده جنوب استان که در آغاز مجلس کاندیدای این سمت بود و در نهایت آن را به خدری واگذار کرد، خواستار ریاست بر مجمع نمایندگان در سال دوم می باشد.

یک منبع آگاه به خلیج فارس گفت: در جریان این رقابت سید کمال الدین شهریاری به نفع باقر سعادت و عبدالحمید خدری نیز به نفع سکینه الماسی رای داده و همین امر باعث اختلاف بر سر احراز این سمت در میان نمایندگان استان گردیده است.

اگرچه گفته می شود که برخی اصلاح طلبان استان خواستار ریاست الماسی بر مجمع نمایندگان استان می باشند اما فعال شدن افرادی از طیف نزدیک به استاندار در انتخابات این مجمع، گمانه زنی های متفاوتی را از تلاش نزدیکان سالاری برای ادامه ماموریت وی در استان رقم زده است.

گفتنی است استان بوشهر یکی از کم تعداد ترین نمایندگان را در میان استان های دیگر در اختیار دارد و بروز اختلاف بر سر ریاست این مجمع باعث نگرانی هایی در میان مردم و فعالان سیاسی شده است.

به باور برخی فعالان سیاسی، اختلاف بر سر ریاست این مجمع که در دوره کنونی مجلس سابقه داشته، باعث کاهش همگرایی و انسجام نمایندگان استان برای پیگیری مطالبات استانی گردیده و قدرت عمل و چانه زنی مجمع نمایندگان را در عرصه ملی کاهش داده است.