پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3884037 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8984673
کد خبر : 160907 تاریخ ثبت : 1396/5/18 00:12 نظرات تایید شده : 7
عصر سه شنبه رخ داد؛

آتش‌سوزی در بیمارستان شهدای خلیج فارس مهار شد

خلیج فارس: علل وقوع حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی درحال بررسی است.

خلیج فارس: آتش سوزی در یکی از مطب‌های درمانگاه بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر با حضور تیم مدیریت بحران و مأمورین آتش نشانی مهار شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در همین خصوص روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر اعلام کرد: حدود ساعت 17:07 پس از اعلام آتش سوزی جزیی در یکی از اتاق‌های درمانگاه تخصصی بیمارستان، تیم مدیریت بحران در محل حضور یافته و با استفاده از وسایل اطفا حریق مرکزی بیمارستان در جهت کنترل آتش اقدام نمودند و همزمان سه مراجعه‌کننده‌ که در درمانگاه حضور داشتند به منطقه ایمن هدایت شدند.

از سویی دیگر با حضور نیروهای آتش‌نشانی، حریق به صورت کامل مهار گردید و دود حاصل از آتش سوزی توسط فن‌های بیمارستان به بیرون هدایت شد.

علل وقوع حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی درحال بررسی است.

براین اساس همه فرآیندهای کاری بیمارستان به‌طور عادی برقرار می‌باشد.

لازم به ذکر است در هنگام بروز آتش‌سوزی با تمهیدات پیش‌بینی شده فرآیندهای کاری ارایه خدمات به بیماران دچار مشکل نشد و درمانگاه تخصصی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر به حالت عادی برگشته و آماده ارایه خدمات به هم‌استانی‌هاست.

این حادثه هیچگونه خسارت جانی به‌همراه نداشته و تنها خسارت مالی محدودی به همراه داشته است.