پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3884057 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8984693
کد خبر : 160811 تاریخ ثبت : 1396/5/17 10:15 نظرات تایید شده : 13
رییس مجمع نمایندگان استان در گفتگو با «خلیج فارس»:

غیر از گزینه وزارت ارتباطات، ترکیب کابینه مشکل زیادی برای رای اعتماد ندارند

خلیج فارس: اگرچه انتظار می رفت رییس جمهور در مراسم تحلیف، لیست وزرای پیشنهادی‌اش را ارائه کند، اما با توجه به فرصت دو هفته‌ای که رییس دولت دوازدهم دارد، این مهم به زمان دیگری موکول شد.

خلیج فارس: اگرچه انتظار می رفت رییس جمهور در مراسم تحلیف که روز شنبه در مجلس برگزار شد، لیست وزرای پیشنهادی اش را ارائه کند، اما با توجه به فرصت دو هفته ای که رییس دولت دوازدهم دارد، این مهم به زمان دیگری موکول شد که شاید همین سه شنبه باشد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ رییس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی معتقد است با تغییراتی که لحظات آخر در وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و اقتصاد داده شد، تقریبا ترکیب کابینه خوب و امیدوار کننده شد.

حجت الاسلام عبدالحمید خدری در گفتگو با «خلیج فارس» ادامه داد: ارزیابی من این است که وزرای پیشنهادی به جز یک وزارتخانه مشکل زیادی برای رای اعتماد ندارند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: بنا بر اخباری که ما داریم و صحبت هایی که شده قرار بر این بوده که روز سه شنبه وزرای پیشنهادی به مجلس معرفی بشوند، اما با تغییراتی که حاصل شده، تاخیر آن دور از ذهن نیست. آخرین تماسی که دیشب با آقای کرباسیان وزیر پیشنهادی اقتصاد داشتیم دوشنبه عصر از ایشان برنامه خواستند.

وی ادامه داد: برای وزارت آموزش و پرورش نام جواد اطاعات مطرح شده که گزینه خوبی است، اما برای وزارت ارتباطات گزینه مطرح فعلی برای کسب رای اعتماد کار دشواری دارد.

خدری ادامه داد: نظر به اینکه تقریبا ۵۰ درصد وزرا ابقا شدند و وزرایی هم که تغییر کردند بعضا معاونین سابق همان وزارتخانه ها بودند این مهم محقق نشد انشاالله در بحث معاونین وزرا قطعا مجمع افرادی که ظرفیت و توانایی لازم را دارند به وزرای انتخابی معرفی خواهند کرد.