پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3884162 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8984798
کد خبر : 160660 تاریخ ثبت : 1396/5/16 09:35 نظرات تایید شده : 8
با آغاز مسابقات لیگ آزادگان

ایرانجوان 96 امشب رونمایی می‌شود

خلیج فارس: تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر امشب در نخستین دیدار از فصل جدید مسابقات فوتبال باشگاه‌های دسته اول کشور، میزبان نساجی مازندران است.

خلیج فارس: تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر امشب در نخستین دیدار فصل جدید لیگ آزادگان، میزبان نساجی مازندران است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ این دیدار ساعت 20 در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر آغاز می‌شود.

اعضای تیم نساجی دیشب وارد بوشهر شدند و هواداران ایرانجوان به استقبال آنها رفتند.

هر چند تیم ایرانجوان دیر بسته شد، اما سرمربی تیم امیدوار است با همت بازیکنانش لیگ را خوب شروع کنند و مانند سال پیش پدیده دیگری از این تیم به فوتبال ایران معرفی شود.

سعید مفتخر گفت: زمان بسیار خوبی را برای آماده سازی تیم از دست دادیم اما در این دو هفته سعی کردیم از لحاظ بدنی و فنی بازیکنان را برای آغاز لیگ دسته اول آماده کنیم.

 سرمربی ایرانجوان بوشهر در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما افزود: انگیزه های زیادی برای بردن نساجی داریم.

وی ادامه داد: لیگ سختی در پیش داریم و به خوبی از آمادگی بالای تیم‌ها باخبرم با این وجود ما هم تیمی هستیم که هوادارانی پر شور داریم و از آنها می‎خواهم با صبر و حوصله تیم را حمایت کنند تا شروع موفقی داشته باشیم.

سرمربی ایرانجوان که مهدی قائدی پدیده فوتبال لیگ دسته یک سال گذشته شاگردش بود، گفت: تیم با تجربه و البته جوانی داریم و امسال هم به مردم بوشهر نوید می‌دهم مانند سال‌های گذشته باز هم پدیده‌های خوبی را تقدیم به فوتبال ایران کنیم؛ مانند مهدی قائدی در استان ما زیاد است و منتظر رو شدن آنها در همین فصل باشید.

در این مسابقات 18 تیم با هم رقابت می‌کنند. پارسال تیم پارس جنوبی جم توانست به لیگ برتر راه پیدا کند.