پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 14160183
کد خبر : 160517 تاریخ ثبت : 1396/5/14 13:30 نظرات تایید شده : 0

برترین‎های مسابقات تنیس روی میز بانوان استان معرفی شدند

خلیج فارس: رئیس هیات تنیس روی میز استان بوشهر گفت: نفرات برتر مسابقات مسابقات تنیس روی بانوان این استان رده های سنی نوجوانان و جوانان معرفی شدند.

به گزارش«خلیج فارس»؛ خلیل شیخیانی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مسابقات آزاد نوجوانان دختر استان بوشهر با شرکت هشت بازیکن در مجموعه ورزشی شهید صدوقی برگزار شد که در این مسابقات هستی خدری از بوشهر، فاطمه پور جواهری از جم و روبیتا صولتی از دشتستان به ترتیب به عنوان های نخست تا سوم دست یافتند.

وی بیان کرد: در مسابقات آزاد جوانان دختر استان بوشهر نیز هستی خدری از بوشهر، آناهیتا خادم الحسینی از جم و روبیتا صولتی از دشتستان به ترتیب به عنوان های برتر دست یافتند.

شیخیانی ادامه داد: این مسابقات براساس تقویم مشخص شده توسط فدراسیون برگزار شد و با توجه به حضور اکثر بازیکنان در مسافرت براساس تقویم ناگزیر به برگزاری آن بودیم.

وی در بخش دیگری از سخنن خود گفت: در مسابقات طرح جهانی هوبس نیز منا صبحانی خواه، تارا سوری و مبینا صبحانی از استان بوشهر در تیم ملی حضور دارند که مرحله نخست اردوی آمادگی آنها روز گذشته پایان یافت.

شیخیانی بیان کرد: مرحله دوم این اردوها نیز آبان ماه سال جاری برگزار می شود و استان بوشهر تنها استانی است که سه نماینده دارد و هفت استان دیگر کشور تنها یک نماینده در این مسابقات دارند.

وی گفت: با برگزاری مسابقات هوبس سه نفر برتری که از بین 10 نفر کنونی انتخاب می شوند جواز حضور در مسابقات آسیایی و جهانی را دریافت می کنند.

 

-->