پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27368467 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23285031
کد خبر : 158027 تاریخ ثبت : 1396/4/28 19:21 نظرات تایید شده : 1

رئیس پلیس بوشهر: عفاف و حجاب منطبق با فرهنگ بومی استان تدوین شود

عباس‌زادهخلیج فارس: رئیس پلیس استان بوشهر گفت: عفاف و حجاب از مصادیق مهم فرهنگی است که می‌طلبد با همراهی نخبگان فرهنگی و دینی، منطبق با فرهنگ بومی استان بوشهر تدوین شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سردار حیدر عباس‌زاده ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تاکید بر توجه به زیرساخت‌های اجتماعی در جامعه اظهار داشت: یکی از موضوع‌های اجتماعی که در استان بوشهر مورد توجه قرار دارد فعالیت خودروهای شوتی حامل کالای قاچاق است که برخورد با این معضل در اولویت برنامه پلیس استان بوشهر قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه تردد خودروهای شوتی سبب نارضایتی مردم در نقاط مختلف جاده‌ای شده است گفت: در این راستا، نیروی انتظامی برای تحقق مطالبات مردم برای آسایش و آرامش آنان، این موضوع را با حساسیت ویژه‌ای دنبال می‌کند.

رئیس پلیس استان بوشهر بر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب  تاکید کرد و افزود: فرهنگ عفاف و حجاب در استان بوشهر مورد توجه قرار دارد و در این راستا نیاز به همکاری همه دستگاه‌های ذیربط است.

سردار عباس‌زاده  به اهمیت رعایت عفاف و حجاب در جامعه به‌عنوان یک ارزش اشاره کرد و افزود: 24 دستگاه متولی اجرای برنامه‌های فرهنگی هستند که برای موفقیت در مقوله فرهنگ عفاف و حجاب باید کارکردشان را به هم نزدیک کنند.

وی، با برشمردن فعالیت‌های نیروی انتظامی در حوزه عفاف و حجاب گفت: در سال گذشته 200 هزار تذکر ارشادی در حوزه بد‌ حجابی، آلودگی صوتی، مشکلات ترافیکی و بد پوششی از سوی پلیس استان بوشهر به افراد مورد نظر ارائه شد.

رئیس پلیس استان بوشهر با تاکید بر بومی‌سازی راهکاری فرهنگ‌سازی عفاف و حجاب مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: عفاف و حجاب از مصادیق مهم فرهنگی است که می‌طلبد با همراهی نخبگان فرهنگی و دینی، منطبق با فرهنگ بومی استان بوشهر تدوین شود.

سردار عباس‌زاده، امنیت داخلی استان بوشهر را مطلوب و پایدار خواند و گفت: در بررسی‌های انجام شده در نداجا نیروی انتظامی استان بوشهر در برقراری امنیت داخلی جزء 4 استان برتر کشور معرفی شد.

 

-->