پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27680856 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23596634
کد خبر : 156800 تاریخ ثبت : 1396/4/21 11:08 نظرات تایید شده : 0

صفایی‌بوشهری: فرهنگ دینی دختران مورد توجه باشد

خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم تربیت بانوان تراز انقلاب اسلامی، اظهار داشت: تربیت دینی دختران در دوران کودکی بسیار مهم است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ اعضای فعال سازمان بسیج جامعه زنان استان بوشهر به مناسبت هفته عفاف و حجاب با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

http://media.mehrnews.com/d/2017/07/12/3/2512246.jpg

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در این نشست ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و شهدای این عرصه و همچنین شهدای خواهر، گفت: در نقش بانوان در عرصه توسعه و پیشرفت و حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب، شکی وجود ندارد.

وی اظهار داشت: بخش عظیمی از جامعه را بانوان تشکیل می دهند که قدرت تأثیرگذاری بسیار بالایی بر بخش دیگر که مردان هستند، دارند.

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: به همین خاطر از دیرباز دشمنان برای تخریب فرهنگی و شخصیتی بانوان، تلاش های جدی و تهاجمات فراوانی داشته اند.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: نگاه دشمنان این است که با تخریب بانوان، شخصیت مردان نیز تخریب خواهد شد به همین خاطر تهاجمات گسترده ای در این زمینه انجام می دهند.

وی با بیان اینکه با انقلاب اسلامی ایران این تهاجم به اشکال مختلف بیشتر شد، تصریح کرد: دشمنان و جهان استکبار به دنبال این هستند که زنان جوامع اسلامی دارای یک شخصیت غرب گرا و غیر اسلامی شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تأکید کرد: یکی از کارهایی که باید در عرصه انقلاب انجام شود هویت‌یابی و هویت بخشی بانوان، و تربیت بانوان تراز انقلاب اسلامی است.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه دشمنان با مطالعه و تمام توان در صحنه آمده اند و عملاً کار می کنند، افزود: بیشترین توجه آنها با طرح هایی مثل ازدواج سفید، از بین بردن کانون خانواده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، وظیفه زنان انقلابی و بسیجی را در این شرایط، سنگین عنوان و تأکید کرد: بر روی بخش حفظ و تربیت بانوان تراز انقلابی کار کنید.

وی تربیت دینی دختران در دوران کودکی را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: باید با ایجاد مدارس ابتدایی و پیش دبستانی، با نهایت رشد علمی، بر روی فرهنگ دینی دختران کار شود.

 

-->