پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 48498192 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25732988
کد خبر : 155293 تاریخ ثبت : 1396/4/11 11:29 نظرات تایید شده : 0

روند بهسازی و بازسازی ورزشگاه تختی جم

خلیج فارس: رئیس هیات فوتبال شهرستان جم گفت: روند بهسازی و بازسازی ورزشگاه تختی این شهر به منظور مهیا شدن برای برگزاری مسابقات خانگی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مسابقات لیگ برتر کشور مطلوب است.

 به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ محمد اسدی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: اجرای طرح بازسازی ورزشگاه تختی جم متناست با استانداردهای تعریف شده سازمان لیگ صورت می گیرد.

وی یادآور شد: پس از صعود تیم پارس جنوبی جم به لیگ برتر طرح بهسازی و بازسازی ورزشگاه تختی جم که زیرمجموعه پالایشگاه فجر است به باشگاه پارس جنوبی سپرده شد.

اسدی اضافه کرد: برای اجرای طرح بازسازی ورزشگاه تختی جم طرح آن تدوین و اعتبارات لازم توسط منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی تامین شده و هم اکنون با سرعت قابل توجهی در دست اجراست.

وی گفت: همچنین طرح بهسازی چمن ورزشگاه تختی جم که در اولویت قرار گرفت بود با تلاش شبانه‌روزی به اتمام رسیده است.

رئیس هیات فوتبال شهرستان جم با بیان اینکه جایگاه خبرنگاران تا پیش از موعد تعیین شده تکمیل می‌شود اظهار داشت: تلاش می‌شود تا پیش از آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کار بهسازی و بازسازی ورزشگاه تختی جم به پایان برسد تا تیم پارس جنوبی جم دیدار خانگی خود را در این شهر برگزار کند.

اسدی با اشاره به بومی بودن پیمانکاران طرح بازسازی ورزشگاه تختی جم گفت: هم اکنون بازسازی رختکن‌ها به اتمام رسیده و و تجهیزات تامین کننده نور ورزشگاه نیز خریداری شده و در هفته جاری نصب می شود.