پویاسامانه

کد خبر : 155123 تاریخ ثبت : 1396/4/10 12:21 نظرات تایید شده : 0

۱۸۰۰ بازرسی از بنگاه‌های اقتصادی دشتستان انجام شد

http://media.mehrnews.com/d/2016/12/22/3/2314485.jpg?ts=1486462047399خلیج فارس: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از انجام هزار و ۸۰۰ مورد بازرسی از بنگاه‌های اقتصادی شهرستان و کشف ۱۱۱ تخلف صنفی برای متخلفان طی اجرای طرح نظارتی رمضان ۹۶ خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ شهسوار قایدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر ضمن تشریح نتایج اجرای یک‌ماهه طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: نظارت بر عرضه انواع میوه، شیرینی‌جات، نان، اقلام پروتئینی، اقلام لبنی، برخی خدمات نظیر غذاخوری‌ها و تالارهای پذیرایی و... از مهمترین اولویت های کالایی و خدمات این طرح در طول ماه مبارک رمضان بود.

وی ادامه داد: در طول اجرای این طرح از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های برخی از دستگاه‌ها و نهادهای شهرستانی از جمله اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی، شبکه بهداشت و درمان، در قالب گشت های مشترک استفاده شد.

قایدی از دیگر ویژگی‌های کاری این دوره را رسیدگی سریع و دقیق به گزارشات و شکایات مردمی عنوان کرد و اظهار داشت: در همین راستا بیش از ۳۰ مورد گزارش مردمی از طریق ستاد خبری ۱۲۴ دریافت شد که همه موارد با سرعت و دقت مورد رسیدگی قرار گرفته و برای ۲۰ مورد متخلفین گزارش‌های دریافتی پرونده تخلفاتی تشکیل شد.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دشتستان در خصوص ارزش ریالی پرونده‌های متشکله در ماه رمضان ابراز داشت: ارزش ریالی پرونده‌های متشکله ۱۲۱ میلیون ریال بوده است که عدم درج قیمت و نداشتن فاکتور خرید عمده‌ترین تخلف این پرونده‌ها است.

 

-->