پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4071552 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1566825
کد خبر : 155035 تاریخ ثبت : 1396/4/9 13:22 نظرات تایید شده : 0

تیم پارس‎جنوبی جم به ارمنستان می‌رود

فوتبالخلیج فارس: تیم فوتبال پارس جنوبی‌ جم که نخستین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند صبح چهارشنبه هفته آینده برای برپایی اردوی ۱۰ روزه به ارمنستان سفر می‌کند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ تیم پارس جنوبی‌جم که در حال جذب بازیکنان توانمند برای حضور پرقدرت در رقابت‌های لیگ‌برتر است به گفته سرمربی این تیم اسامی نهایی بازیکنان پارس جنوبی جم به‌زودی اعلام می‌شود.

مهدی تارتار با بیان اینکه تمرینات تیم فوتبال پارس جنوبی جم در تهران در حال پیگیری است اظهار داشت: این تیم قرار است پس از تمرین در پایتخت اردوهای خارجی در کشورهای همسایه برپا کند.

بر اساس این گزارش باشگاه بانانتس ارمنستان از تیم‌های مطرح لیگ برتر این کشور که در جام یوفا حضور دارد طی دعوتنامه‌ای رسمی از تیم پارس جنوبی‌جم قهرمان فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال ایران برای برپایی اردویی 10 روزه در کمپ تخصصی این باشگاه دعوت کرده است.

باشگاه پارس جنوبی‌جم که نخستین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند صبح چهارشنبه هفته آینده برای برپایی اردو به ارمنستان سفر می‌کند.

در همین راستا قرار است تیم پارس جنوبی‌ جم دو دیدار دوستانه با تیم‌های لیگ برتری و لیگ یک بانانتس و آرارات ارمنستان برگزار کند.