پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 48491762 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25726605
کد خبر : 155033 تاریخ ثبت : 1396/4/9 17:19 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه گناوه: توجه به معیشت مردم منطقه ضرورت دارد

خلیج فارس: امام جمعه گناوه گفت: عمل به شعارسال بامحوریت اقتصادمقاومتی، تولید و اشتغال بر همگان ضرورت دارد اما باید در اجرایی شدن این شعار به فکر معیشت مردم منطقه نیز باشیم.

 به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی در خطبه های نمازجمعه این هفته گناوه افزود: به بهانه شعار سال نان و معیشت مردم را قطع نکنیم و باید آنان را حمایت و کمک کنیم تا دچار مشکل نشوند.

وی به بیانات گرانسنگ رهبر معظم انقلاب در خطبه های عیدسعید فطر اشاره کرد و گفت: رهبر فرزانه انقلاب نکات مهمی ایراد فرمودند که باید نصب العین اقشارمختلف جامعه و مسئولان قرار گیرد.

امام جمعه گناوه، مراقبت از نظم و آرامش در کشور را توسط نیروهای انقلابی از نکات مهم سخنان رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: در برهه حساس کنونی نباید عملی در کشور سر زند که دشمن سوء استفاده ای از آن کند.

رکنی حسینی بیان کرد: آرامش، همدلی، اتحاد و انسجام مهم ترین نیاز کشور در برهه کنونی است و از تفرقه، اختلاف و تخریب یکدیگر بجد باید پرهیز شود.

وی به بیانات رهبر انقلاب درباره آتش به اختیار اشاره کرد و گفت:بیانات رهبرفرزانه انقلاب در باره آتش به اختیار به معنای هرج ومرج و بی قانونی و فحاشی نیست بلکه یعنی کار فرهنگی خودجوش است و هرگاه احساس کردیم دشمن به فرهنگ ما نفوذ پیدا کرده باید وارد میدان شویم.

امام جمعه گناوه اظهارکرد:به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب دشمن ازطریق جنگ نرم که بدتر از جنگ سخت است، بدنبال خدشه و آسیب وارد کردن به سرمایه، معنویت، اعتقاد و آموزه های دینی بویژه جوانان است و باید با مراقبت و هوشیاری کامل از ارزش ها ودستاوردهای انقلاب حفاظت تا نقشه های آنان خنثی شود.

وی از حضور پرشور مردم ولایتمدار این شهرستان در راهپیمایی روزجهانی قدس و تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم استان بوشهر تقدیرکرد.