پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31761387 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51055568
کد خبر : 152640 تاریخ ثبت : 1396/3/22 15:58 نظرات تایید شده : 0

مسی با شما حرف می‌زند+تصاویر

خلیج فارس: مجله سرشناس «فورفورتو» که یکی از محبوب ترین مجلات ورزشی فوتبالی در دنیا است در شماره ماه «جولای» اش که به تازگی منتشر شده به سراغ لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسا رفته و در ابتکاری تازه کاری کرده که مسی «یادداشت سردبیری» را بنویسد.
 
مسی با شما حرف می‌زند 
به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ اتفاقا تیتر صفحه نخست این مجله هم به همین موضوع اختصاص دارد که مسی را قلم به دست به تصویر کشیده است.
 
در صفحه 3 این مجله به یادداشت مسی می رسیم که در نوع خودش جالب است. مسی در بخشی از این یادداشت می نویسد: «سلام. به فورفورتو یا شاید فور تری تری (اشاره به سیستم 3-3-4 بارسلونا) خوش آمدید. اولین گفت و گوی من با این مجله به ژانویه 2006 برمی گردد و از آن زمان به بعد چندباری با این مجله گفت و گو کرده ام ولی این اولین باری است که دارم برای این مجله یادداشت می نویسم...».
 
مسی با شما حرف می‌زند 
 
 
 
صفحه 4 این مجله به همراه چند صفحه بعدی اش به معرفی موضوعاتی می پردازد که فورفورتو برای این شماره اش در نظر گرفته است که پر از مطالب خواندنی و جذاب برای علاقمندان به فوتبال است.
 
مسی با شما حرف می‌زند 
 
گفت و گو با خاویرزانتی ستاره بی چون و چرای سال های نه چندان دور اینتر هم در این شماره کار شده که گفت و گوی بسیار مفصل و چند صفحه ای است که بخش پایانی اش در صفحه 11 این مجله کار شده است.
 
مسی با شما حرف می‌زند 
 
صفحه 14 این مجله هم برای علاقمندان ایرانی جذاب است؛ فورفورتو به سراغ مسی ایرانی رفته و به همین بهانه، معرفی بدل ها یا افرادی که شباهت بسیاری با ستاره های فوتبال داشته اند را در دستور کار قرار داده است.
 
مسی با شما حرف می‌زند 
 
 
 
باستین شواین اشتایگر کاپیتان و ستاره سابق تیم ملی آلمان هم با فورفورتو گفت و گوی بلندی دارد که در صفحه 28 این مجله قسمتی از آن کار شده است. باستین به پیروزی خیره کننده 7 بریک آلمان مقابل برزیل در جام جهانی حرف زده و حال و هوای آن روزها را مطرح کرده است.
 
مسی با شما حرف می‌زند 
 
مسی با شما حرف می‌زند 
 
مسی با شما حرف می‌زند 
 
 
 
 
صحبت های اصلی لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین با فورفورتو هم از صفحه 34 این مجله شروع می شود و تا صفحه 44 هم ادامه دارد. این مطلب به بهانه عبور مسی از مرز 500 گل زده با پیراهن باشگاهی اش است و در ان گل های مهم مسی با پیراهن بارسا و آرژانتین به تصویر کشیده شده که لئو تک تک درباره همه آن گل ها حرف زده است.
 
مسی با شما حرف می‌زند 
 
 
ژابی الونسو هم دیگر ستاره دنیای فوتبال است که فورفورتو در این شماره به سراغش رفته و با او گفت و گویی ترتیب داده. آلونسو که به تازگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرده می گوید:« موتورسیکلتی دارم که هرگز اجازه راندنش را نداشته ام. حالا اولین کاری که بعد از بازنشستگی می کنم همین موتورسواری است».
 

مسی با شما حرف می‌زند

 کلمات کلیدی خبر : مسی