پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32618243 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51910918
کد خبر : 152540 تاریخ ثبت : 1396/3/22 10:30 نظرات تایید شده : 1

خدری: پرونده انتخابات شورای‌ بوشهر در هیات نظارت مرکزی بررسی می‌شود

خلیج فارس: رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات استان بوشهر گفت: برای تعیین تکلیف نهایی، پرونده انتخابات شورای شهر بوشهر در هیات نظارت مرکزی تهران بررسی می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حجت الاسلام عبدالحمید خدری، بامداد روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: در نشست شامگاه یک‌شنبه هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان بوشهر که  با حضور نمایندگان مردم شهرستان‌های دشتستان و  دیر، کنگان، جم و عسلویه به همراه رئیس هیات نظارت شهرستان بوشهر انجام شد، صحت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در برخی از شهرها و روستاهای استان بوشهر تایید و در برخی نیز شمارش مجدد آراء مورد تصویب قرار گرفت.

 وی در خصوص آخرین وضعیت تایید صحت انتخابات شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار داشت: اگر چه فرمانداری شهرستان بوشهر مدارک و مستنداتی از ایجاد تخلف در انتخابات این شهر تسلیم هیات عالی نظارت بر انتخابات استان بوشهر نکرده است اما به دلیل اعتراض برخی داوطلبین این انتخابات، با حضور هیات نظارت استان بوشهر و تهران، فردا در این مورد تصمیم‌گیری و اعلام  نتیجه می‌شود.

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات استان بوشهر تصریح کرد: نظر دوستان این بود که اثباتا و نفیا هیچ تصمیمی اتخاذ نشود و به هیات نظارت مرکزی واگذار شود ولی تصمیم نهایی فردا اتخاذ می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیم اعضاء هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان بوشهر و با حضور سه نفر از معترضین به نمایندگی از افراد معترض در انتخابات شورای اسلامی شهر گناوه، پنج صندوق در شهر گناوه و یک صندوق در یکی از روستاهای این شهر شمارش مجدد آراء انجام می‌شود.

خدری یادآور شد: بر این اساس آراء شهر بادوله شهرستان دشتی و شهرستان عسلویه مجدد بازشماری آرا صورت می‌گیرد اما صحت انتخابات در شهرستان‌های دیلم، دشتستان، جم،کنگان و دیر تایید کامل شده است.