پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2192413 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3183796
کد خبر : 152468 تاریخ ثبت : 1396/3/21 16:04 نظرات تایید شده : 1

بازیکنان پارس‌جنوبی جم با نظر کادر فنی جذب می‌شوند

http://media.mehrnews.com/d/2017/06/11/3/2483233.jpgخلیج فارس: مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم گفت: همه بازیکنان پارس جنوبی جم با نظر کادر فنی جذب می‌شوند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ بهرام رضائیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: گام‌های اساسی برای بازسازی و نوسازی ورزشگاه جم در دست اجرا است و علاوه بر تکمیل و تجهیز رختکن ورزشگاه، اسکوربورد ورزشگاه خریداری شده و نور ورزشگاه در حال استانداردسازی است.

وی با اشاره به اینکه همه بازیکنان بر اساس نظر کادر فنی و مهدی تارتار سرمربی تیم جذب می‌شوند، افزود: با جذب چند بازیکن جدید، فهرست تیم برای حضور پرقدرت در لیگ برتر تکمیل می‌شود.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: مردم شهرستان جم و همه نقاط استان بوشهر علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارند و در لیگ دسته اول نیز همراه این تیم بوده‌اند و امیدواریم در لیگ برتر نیز شاهد استقبال باشکوه مردم از مسابقات باشیم.

وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با جذب بازیکنان موردنظر حضوری پرقدرت در مسابقات لیگ برتر داشته باشیم.

محمد طیبی و فرشاد سالاروند بازیکنان سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان قراداد یکساله خود را با پارس جنوبی جم امضا کردند.

مسئولان باشگاه پارس جنوبی جم علاوه بر تلاش‌هایی که برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب به منظور میزبانی مناسب از مسابقات لیگ برتر دارند، عزمی ویژه برای جذب بازیکنان موردنظر کادر فنی دارند.

پیش از این محسن فروزان دروازبان فصل قبل صبای قم و ابراهیم صالحی و احسان اسدزادی دو بازیکن بومی استان بوشهر به پارس جنوبی جم پیوسته بودند.

استفاده از ظرفیت بازیکنان بومی در دستور کار تیم پارس جنوبی جم قرار دارد و از ۵۰۰ بازیکن بومی استان بوشهر تاکنون تست‌گیری شده است.