پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3521599 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8662792
کد خبر : 151913 تاریخ ثبت : 1396/3/17 19:06 نظرات تایید شده : 0

استاندار: ادارات موفق تشویق می‌شوند

خلیج فارس: استاندار بوشهر با بیان اینکه بیکاری یکی از عوامل مهم در بروز آسیب‌های اجتماعی است، گفت: دستگاه‌های اجرایی موفق استان بوشهر در عرصه اشتغال‌زایی تشویق می‌شوند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ مصطفی سالاری بعد از ظهر چهارشنبه در نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اظهار داشت: به منظور مقابله با توزیع و پخش مواد مخدر تلاش‌های خوبی در سطح کشور صورت گرفته است و شاهد کشفیات بالایی هستیم.

وی اضافه کرد: در استان بوشهر نیز علاوه بر مقابله با توزیع مواد مخدر، در راستای پیشگیری از مصرف نیز طرح‌های خوبی اجرا شده است و امسال نیز این طرح‌ها با جدیت دنبال می‌شود.

استاندار بوشهر از توسعه طرح‌های امید اجتماعی با مشارکت دهیاری‌ها و شهرداری‌ها در سطح استان خبر داد و اضافه کرد: در راستای اجرای هر چه بهتر طرح‌های امید اجتماعی، سازمان‌های مردم‌نهاد استان تقویت می‌شوند.

وی از بهبود فعالیت‌های اجتماعی در سطح استان خبر داد و خاطرنشان کرد: برش استانی سند اجتماعی توسعه ملی تدوین می‌شود و به منظور بهبود وضعیت اجتماعی در استان برنامه‌ریزی مناسب انجام می‌شود.

سالاری از فعال شدن مرکز رصد آسیب اجتماعی استان بوشهر به منظور کمک به هدف‌گذاری دستگاه‌های اجرایی در مقابله با آسیب‌های اجتماعی خبر داد و افزود: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

وی بر لزوم شناسایی مناطق آسیب پذیر استان در مقابل مسائل اجتماعی تاکید کرد و ادامه داد: بیکاری یکی از عوامل بروز فساد و دیگر آسیب‌های اجتماعی است که در این زمینه اقدامات اساسی صورت گیرد.

استاندار بوشهر از بررسی و ارزیابی دقیق عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در بهبود وضعیت اشتغال خبر داد و اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی که طرح‌های اشتغال‌زایی به‌طور مطلوب اجرایی کرده‌اند تشویق می‌شود.

وی با بیان اینکه ایجاد هر شغل باعث می‌شود تا یک خانواده از آسیب‌های اجتماعی فاصله بگیرد، گفت: توسعه ورزش در استان نیز از اولویت‌های مهم است و همه دستگاه‌ها باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

سالاری تاکید کرد: تلاش شده است که زیرساخت‌های ورزشی مناسب برای استفاده مردم در همه مناطق شهری و روستایی ایجاد شود و این زیرساخت‌ها در سطح استان در حال افزایش است.

 

-->