پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 48233307 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25469600
کد خبر : 151304 تاریخ ثبت : 1396/3/12 23:31 نظرات تایید شده : 1

امام جمعه موقت اصفهان: سند 2030 یعنی دختر و پسر، مختلط تحصیل کنند و آموزش همجنس‌بازی برای دبستانی‌ها لازم است

خلیج فارس: امام جمعه موقت اصفهان گفت: نفوذ دشمن از طریق جنگ فرهنگی است و این بسیار خطرناک است، غرب با سند 2030 راه نفوذ به ایران را گشود، سند 2030 یعنی حرفی از جهاد، شهید و انقلاب در آموزش و پرورش زده نشود و دختر و پسر در همه مراکز آموزشی مختلط باشند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام سید مجتبی میردامادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار کرد: کسانی که فکر می‌کنند بدون ارتباط با آمریکا زندگی ما سر و سامان نمی‌گیرد، بدانند که کارهای کوچکی را که از روی عجز و ضعف انجام می‌دهند، ما نباید بترسیم، خداوند مشکلات جامعه‌ای که تقوا داشته باشد را حل می‌کند، همیشه باید فکرمان ثابت باشد و بدانیم اگر خداوند یاور انسان باشد، همه مشکلات حل می‌شود؛ مصیبت است که چشم ما به کسانی باشد که دشمن اسلام هستند.

وی افزود: همه زمان‌ها و مکان‌ها در اسلام یکسان نیست، این گونه نیست که همه روز‌ها مثل هم و مساوی باشند، ماه رمضان ماهی است که مدال اضافه‌ای دارد و شهر خدا است، هرچه به خدا متصل شود ارزش پیدا می‌کند و ریشه و سرچشمه همه ارزش‌های الهی در عبودیت است.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: بندگان خدا در این ماه بیشتر به سوی خدا می‌روند و بهترین ساعات در این ماه است، خداوند در این ماه مردم را دعوت کرده است و میزبان مردم است.

وی بیان کرد: در این روزها به یاد خدا باشیم و از لذت بیداری در شب در ماه رمضان استفاده کنیم، هیچ لذتی بهتر از زمانی نیست که انسان به یاد خدا است و با او صحبت می‌کند، باید از گناه دور شویم و وجود ما خدایی شود.

میردامادی با تسلیت سالگرد ارتحال امام عنوان کرد: امام انقلابی در دنیا ایجاد کرد که همه دشمنان اسلام در مقابل این حرکت الهی و برای خاموش کردن این چراغ بسیج شده‌اند اما بدانند کسی که نگاه بد به این چراغ کند، خداوند ریشه او را می‌سوزاند.

وی خاطرنشان کرد: ارتحال امام خود یک انقلاب بود، خبرنگاران خارجی در روز ارتحال می‌گفتند، ده میلیون انسان عزادار ایشان هستند و از این جمعیت متعجب بودند.

امام جمعه موقت اصفهان اذعان کرد: راز موفقیت امام در ارتباط ایشان با خداوند بود، مسؤولان بدانند که راه سعادت و قدرت ما در ارتباط با خدا است و ارتباط با دشمن چیزی جز ذلت و خواری ندارد.

وی مطرح کرد: روز 15 خرداد روز شهادت صادقان انقلاب و قهرمانانی است که چراغ انقلاب را روشن کردند و دنیا را متوجه یک حرکت کردند، بعد از دستگیری امام، ملت به صورت خودجوش انقلاب کردند، آمریکا و دیگر قدرت‌ها خواستند این چراغ را خاموش کنند و چندین هزار نفر را به خاک وخون کشیدند.

میردامادی در خصوص سفر رئیس جمهور آمریکا به کشورهای عربی عنوان کرد: او می‌خواهد کشورهای عربی را منسجم کند، چون می‌داند در برابر قدرت الهی است و قدرتی در برابر این قدرت عظیم ندارد.

وی ادامه داد: نفوذ دشمن از طریق جنگ فرهنگی است و این بسیار خطرناک است، غرب با سند 2030 راه نفوذ به ایران را گشود، سند 2030 یعنی حرفی از جهاد، شهید و انقلاب در آموزش و پرورش زده نشود و دختر و پسر در همه مراکز آموزشی مختلط باشند.

امام جمعه موقت اصفهان بیان کرد: این‌ها اگر حامی حقوق کودکان ایران هستند چرا در یمن و فلسطین و سوریه بچه‌ها را تکه تکه می‌کنند و داعش را به راه انداخته‌اند.

وی افزود: چرا سند 2030 به مجلس نرفت و مردم خبردار نشدند و مخفیانه امضا شد، سند ننگین 2030 آموزش همجنس‌بازی را برای دبستانی‌ها لازم می‌داند و ازدواج مرد با مرد و زن با زن را قانونی می‌داند.

امام جمعه موقت اصفهان تصریح کرد: رهبر معظم با انتخاب فردی لایق و شایسته به عنوان رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، تحولاتی را در این دانشگاه ایجاد کردند تا هزینه‌ای که مردم پرداخت می‌کنند به جای عیاشی صرف علم و فرهنگ شود.

میردامادی در ادامه گفت: رفاقت و ارتباط با آمریکا فقط ضرر دارد و اشتباه است که به جای پناه بردن به خداوند، به غرب وابسته شد، آمریکا بدحجابی را وارد کشور کرد و تمام این بدبختی‌ها به سبب نفوذ آمریکا در فرهنگ ایرانی است، ما باید در همه اوقات فریاد مرگ بر آمریکا را فراموش نکنیم.