پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21454851 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19819463
کد خبر : 150807 تاریخ ثبت : 1396/3/9 17:49 نظرات تایید شده : 0

هشدار برانکو به پرسپولیسی‌ها

خلیج فارس: بازیکنان پرسپولیس شب گذشته دیدار استقلال مقابل العین را به صورت زنده تماشا کردند و از چنین نتیجه‌ای برای رقیب سنتی خود تعجب کردند!

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ نکته جالب اما درباره دیدار استقلال در اردوی پرسپولیسی ها واکنش برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بود. مرد کروات در حالی شب گذشته کوچکترین صحبتی هم درباره این دیدار به زبان نیاورده بود امروز صبح سر میز صبحانه صحبت از این دیدار را وسط کشید.برانکو که تصمیم داشت سر میز صبحانه جلسه ای را با بازیکنان پرسپولیس برگزار کند قسمت قابل توجهی از صحبت هایش را به دیدار شب گذشته استقلال مقابل العین اختصاص داد.
 
سرمربی پرسپولیس خطاب به بازیکنانش اعلام کرد باید مقابل لخویا شش دانگ باشند چرا که اتفاقی که برای استقلال افتاد می تواند روحیه لخویا را برای رسیدن به یک پیروزی انتحاری مقابل پرسپولیس بالا ببرد.برانکو با به کار بردن یک جمله به پرسپولیسی ها هشدار داد: باید از بازی استقلال درس بگیریم.
 
از شب گذشته صحبت ها در اردوی پرسپولیس بر سر شکست سنگین استقلال داغ بوده است. هر چند پرسپولیسی ها معتقدند مقابل لخویا غافلگیر نخواهند شد و از نظر روحی شرایط بهتری نسبت به استقلال برای این دیدار دارند.
 
-->