پویاسامانه

کد خبر : 150706 تاریخ ثبت : 1396/3/9 08:32 نظرات تایید شده : 0

فرایند سرویس‌های دانش‌آموزی بوشهر الکترونیکی می‌شود

http://media.mehrnews.com/d/2016/09/18/4/2213266.jpg?ts=1486462047399خلیج فارس: رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش پرورش استان بوشهر گفت: فرایند سرویس‌های دانش‌آموزی شهرستان بوشهر الکترونیکی می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ نشست کار گروه ماده ۱۸ سرویس‌های حمل و نقل دانش آموزی استان بوشهر با حضور نمایندگانی از آموزش و پرورش، استانداری، شهرداری و پلیس راهور برگزار شد.

بهرام مغدانی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش گفت: به دنبال الکترونیکی‌شدن فرایند امور اجرایی سرویس‌های دانش‌آموزی شهرستان بوشهر هستیم که امیدوارم با همکاری و حمایت مسئولان استانی و شهرستانی، این مهم تحقق یابد.

وی اظهار داشت: با بکار گیری این نرم افزار، بخش زیادی از مشکلات و آسیب های سرویس دانش آموزی نیز کاهش و در اتلاف وقت و هزینه صرفه جویی خواهد شد.

مغدانی افزود: در حال حاضر تعداد ۳۷ هزار و ۵۰۰ نفر دانش آموز در سراسر استان توسط ۲ هزار و ۱۱۰ وسیله نقلیه از خانه تا مدرسه رفت و آمد می کنند.

مغدانی تصریح کرد: بزرگترین دغدغه اولیا دانش آموزان در آغاز هر سال تحصیلی علاوه بر انتخاب آموزشگاه مطلوب، تهیه سرویس رفت و آمد مناسب و ایمن است.

در این نشست همه اعضاء شرکت کننده نیز بر اجرای دقیق دستور العمل و شیوه نامه اجرایی سرویس های حمل و نقل دانش آموزی توسط عوامل اجرایی تاکید کردند.

 

-->