پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32034232 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51327852
کد خبر : 149790 تاریخ ثبت : 1396/3/2 21:00 نظرات تایید شده : 0

فرمانداربوشهر: آماده رسیدگی به شکایت معترضان انتخابات شورا هستیم

خلیج فارس:  فرماندار بوشهر گفت: برای رسیدگی به شکایت های معترضان به انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی در این شهرستان آمادگی داریم.

به گزارش«خلیج فارس»؛ عباس جمشیدی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: تجمیع آرای شعبه های رای گیری با کمک اعضای هیات اجرایی و نظارت در شهرستان بوشهر با دقت انجام و نتیجه منتشر شد.
وی با اشاره به نگرانی برخی از نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر بوشهر در باره نتیجه انتخابات اظهار کرد: کسانی که نسبت به نتیجه انتخابات اعتراض و شکایتی دارند می توانند با ارائه مستندات خود به فرمانداری شکایت کنند.

جمشیدی بیان کرد: ما نیز براساس وظیفه اداری و تکلیف به مردم قول و اطمینان می دهیم با دقت همه شکایت ها را رسیدگی و آمادگی لازم برای بازشماری و بررسی مجدد شمارش و تجمیع مجدد آرا را داریم و نتیجه رسیدگی را به آنها گزارش می دهیم.

فرمانداربوشهر گفت: به مردم این شهرستان اطمینان خاطر می دهیم که فرزندان شما در هیات اجرایی پاسدار آرای شما هستند و در اجرای قانون لحظه ای درنگ و مسامحه نخواهند کرد.

وی از از حضور پرشور مردم در پای صندوقهای رای در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.