پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1019646 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6120603
کد خبر : 149461 تاریخ ثبت : 1396/2/29 21:22 نظرات تایید شده : 0

رای گیری شوراها در بوشهر دستی شد

خلیج فارس: استاندار بوشهرگفت:باتوجه به وجود صف های طولانی در بوشهر و کندی رای گیری الکترونیکی با هماهنگی ستاد انتخابات کشور درحال راه اندازی مکانیزم رای گیری دستی در کنار شعب موجود هستیم .

به گزارش «خلیج فارس»؛ مصطفی سالاری جمعه شب در گفت وگو با ایرنا افزود: برخی از شعبه های سیار نیز در کنار شعب ثابت قبلی مستقر شده اند تا روند اخذ رای در بوشهر سرعت گیرد.

وی ضمن قدردانی از مشارکت مردم و پوزش بابت حضور طولانی مدت در صف های رای گیری یادآورشد: روند رای گیری در استان بوشهر در کمال آرامش و امنیت درحال انجام است و برای سرعت بخشی در جمع آوری آرای مردم نیز تمهیدات لازم اتخاذ شده است.

وی یادآورشد: تعرفه به اندازه کافی بین شعب اخذ رای توزیع شده است و مردم با بردباری در شعب اخذ رای حضور داشته باشند تا کار راگیری از آنها انجام شود.

استاندار بوشهر ادامه داد:با اقدام های انجام شده بدون شک روند رای گیری سرعت خواهد گرفت.

سالاری گفت:در این دوره از انتخابات رای گیری در شهرهای بوشهر و برازجان به صورت الکترونیکی انجام می شود.

وی افزود:انتخابات دوازدهیمن دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی در کمال صحت و دقت در استان بوشهر درحال انجام است و مردم اطمینان داشته باشند از آرای آنها صیانت خواهد شد.

وی بااشاره به اینکه 828 شعبه اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم استان بوشهر پیش بینی شده است افزود: مشارکت در همه مناطق استان بوشهر مطلوب است و افرادی که تاکنون موفق به رای دادن نشده اند در شعب اخذ رای حضور یابند تا در خلق این حماسه ملی سهیم شوند.

استاندار بوشهر اظهارداشت:حضور حداکثری مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی ضامن امنیت ملی و تجلی اراده مردم بر سرنوشت خویش است.