پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/29 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 491437 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2529737
کد خبر : 149434 تاریخ ثبت : 1396/2/29 11:26 نظرات تایید شده : 2

فارس هم "تتلیتی" شد! +عکس

خلیج فارس: خبرگزاری فارس در گزارشی با عنوان "«تتلو» در مسلخ عشق به کرامت" به تمجید از تتلو و دیدار او با رئیسی پرداخت. 

 

 

به گزارش فرارو، این خبرگزاری که در ایام تبلیغات و حتی پس از آن به حمایت تمام قد از رئیسی برخاسته بود در گزارش روز پنجشنبه خود به تفسیر دیدار "شوکه کننده" تتلو با ابراهیم رئیسی پرداخت و از تحولات درونی و عرفانی تتلو خبر داد و اینکه او از مطالب عاشقانه و روزمره به ناگهان به مسائل اجتماعی و مذهبی روی آورد. 
 
فارس هم
 
از نظر فارس همین دیدار نشان می‌دهد رئیسی نه تنها مخالف موسیقی نیست، بلکه آهنگ تتلو را شنیده و هیچ مشکلی با موسیقی ندارد. فارس معتقد است این دیدار و "حمایت تتلو از حجت‌الاسلام رئیسی ضربه سنگینی به تخریب‌کنندگان بود."
 
فارس در بخشی از گزارش خود نوشت: "سیر تحولات امیرحسین مقصودلو و دیدار شوکه‌کننده او با حجت‌الاسلام رئیسی با او را باید ساعت‌ها و روزها بررسی کرد."
 
فارس در ادامه گزارش خود با انتقاد از افرادی که پس از دیدار تتلو با رئیسی به او خرده گرفته‌اند ادامه داد: "تتلو که سال‌ها پیش پدر خود را نیز از دست داده است در فضایی بسیار صمیمی از آهنگ‌هایش می‌گوید و تتوهایش و پشیمانی‌هایش و .... خبرگزاری فارس از تحول عمیق تحول تتلو نیز نوشت."
 
فارس هم
 
گزیده‌ای از گزارش فارس در حمایت از تتلو و البته ابرهیم رئیسی را می‌خوانیم: 
 
 • مقصودلو پس از چند سال فعالیت در فضای موسیقی زیرزمینی و رفتارهای متداول در چنان فضاهایی که حتی منجر به بازداشت وی شد، بتدریج از فضای قبلی خود فاصله گرفت و در صفحه شخصی‌اش هواداران خود را دعوت به خواندن نماز می‌کرد و هر از گاهی در نیمه‌های شب از مخاطبان خود می‌خواست که همان موقع دعا کنند.
 • امیرحسین مقصودلو که طرفداران فراوان و دوآتشه‌اش، همه کارشناسان فرهنگی و اجتماعی را شوکه کرده بود بعد از چند سال فعالیت زیرزمینی و رفتارهایی که متداول چنین فضاهایی است و حتی منجر به بازداشت وی شد، تغییرات محسوسی در نوع عملکرد شخصی و حرفه‌ای اش آَشکار کرد.
 • او که پیش از این بیشتر به درج مطالب عاشقانه، ورزشی و روزمره در صفحات شخصی خود می‌پرداخت ناگهان به مسائل اجتماعی و مذهبی پرداخت تا کم کم و با گذشت زمان خبر از تغییرات درونی خود دهد.
 • تتلو حتی در بحبوحه مذاکرات پر انتقاد هسته‌ای دولت روحانی، آهنگ «انرژی هسته‌ای» را خواند و موزیک ویدئوی آن را منتشر کرد تا فصل نویی از فعالیت خود را آغاز کند.
 • مقصودلو با درج پست‌های مختلف هواداران خود را دعوت به رعایت حجاب می‌کرد و گاهی در دفاع از رهبر کشور، مطالبی را درج می‌نمود.
 • تتلو که بارها در مصاحبه‌های رسمی و غیررسمی تاکید می‌کرد که از لقب «خواننده زیرزمینی» خوشش نمی‌آید، مدام خبر از سعی و تلاش خود برای گرفتن مجوز و اجرای کنسرت می‌داد که با کارشکنی دولتی‌ها موفق به انجام آن نمی‌شد.
 • با آغاز رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری و موضع‌گیری‌های سیاسی هنرمندان، تتلو هم در پست‌های جداگانه تاکید کرد که مانند هر انسان آزاده‌ای حق رای دارد و انتخاب او «قالیباف» است.
 • او که هر بار و پس از اعلام تغییرات روحی خود با آماج توهین‌های شبه روشنفکران مواجه می‌شد این بار نیز از سوی آنها متهم به خواننده «حکومتی» شد؛ در حالی که پیش از او بسیاری از هنرمندان رسما اعلام کرده بودند که از حسن روحانی در انتخابات پیش رو حمایت می‌کنند و اگر قرار است کسی برچسب حکومتی بخورد، هنرمندان حامی رئیس جمهوری مستقر مستحق‌تر به این لقب هستند.
 • با ائتلاف محمدباقر قالیباف و حجت‌الاسلام رئیسی، تتلو هم با درج مطالبی حمایت خود را از حجت‌الاسلام رئیسی اعلام کرد تا این بار بیش از گذشته با آماج حملات شبه روشنفکران فعال در فضای مجازی مواجه شود؛ چون این بار او از یک رو «روحانی» حمایت کرده بود! یک روحانی که طی هفته‌های گذشته با تبلیغات جریان رقیب در انتخابات با سیاه‌نمایی و تخریب مطلق از او به عنوان یک فرد مخالف موسیقی یاد می‌شد!
 • حمایت تتلو از حجت‌الاسلام رئیسی ضربه سنگینی به تخریب‌کنندگان بود و پس از حمایت تتلو تکاپوی آنها برای جذب هنرمندان دیگر در ستاد روحانی و تخریب همزمان حجت‌الاسلام رئیسی و تتلو بیشتر شد تا جایی که پیش از سفر انتخاباتی مشهد ، تعدادی از هنرمندان از جمله سالار عقیلی روحانی را همراهی کردند.
 • صحنه رقابت هنرمندان حامی روحانی و رئیسی و به تبع آن تخریب گسترده حجت‌الاسلام رئیسی هر لحظه داغ‌تر می‌شد تا آنکه هم او که از سوی روحانی متهم به دیوارکشی و مخالفت با کنسرت و موسیقی بودند در فرودگاه مهرآباد با صحنه‌ای غیرقابل باور روبرو شود. امیرحسین مقصودلو با همان بدن پر از تتو، دیدار رئیسی را در فرودگاه مهرآباد به انتظار نشسته بود...
 • با هماهنگی‌های صورت گرفته، حجت‌الاسلام رئیسی پذیرفت تا دقایقی پای صحبت‌های این جوان ایرانی بنشیند؛ رئیسی که نماد انتخاباتی‌اش کارت ملی بود و شعارش رئیس‌جمهور همه مردم ایران، نه تنها مخالفتی با این دیدار نکرد بلکه بر اساس تعالیم اسلام دقایقی را پای صحبت‌های تتلو نشست و گوش به حرف‌های او سپرد. امیرحسین مقصودلو  از خودش گفت از گذشته اش، از خطاهایش، از اعتقاداتش، از اینکه سعی دارد از این پس مسلمان‌تر از گذشته به ترویج اسلام و دفاع از کشور و رهبر بپردازد و پس از آنکه متوجه شد رئیسی هم آهنگ امام رضای او را شنیده است برای ادامه فعالیت هنری خود راسخ‌تر و محکم‌تر از گذشته شود.
فارس هم
 • سیر تحولات امیرحسین مقصودلو و دیدار شوکه‌کننده او با حجت‌الاسلام رئیسی با او را باید ساعت‌ها و روزها بررسی کرد آری رئیس جمهوری برای همه مردم ایران با همه سلایق و عقاید دینی برازنده رئیسی است؛ جوانان ما با هر تیپ و شخصیت گاهی فقط و فقط نیاز به توجه دارند؛ نیاز به چند دقیقه تفکر و صحبت دارند.
 • تتلو می‌گوید بارها خواسته است تا با دولتمردان دولت روحانی بنشیند و صحبت کند اما آنها نخواسته‌اند!
 • تتلو که سال‌ها پیش پدر خود را نیز از دست داده است در فضایی بسیار صمیمی از آهنگ‌هایش می‌گوید و تتوهایش و پشیمانی‌هایش و ...
 • اما این بار هم همان شبهه روشنفکران خودبی‌شمارپندار او را رها نکردند و رکیک‌ترین فحش‌ها را نثار او کردند، فقط و فقط برای چند دقیقه صحبت! همان‌هایی که قبح‌شکنی‌ها، وطن‌فروشی‌ها و تن‌فروشی‌های دوستان و هم‌سنفی‌های خود را «آزادی» معنی می‌کردند این بار زبان به فحاشی گشودند.
 • تتلو پس از دیدار با خادم‌الرضا(ع) می‌گوید: «می‌خواهم به احترام نزدیکان و یاران رهبر از این به بعد باز هم سنگین‌تر باشم؛ از فردا با تتلوی جدیدی مواجه خواهید شد...».
در انتهای گزارش فارس، البته نظرات کاربران نیز خواندنی بود. گویی خبرگزاری فارس به اشغال "تتلیتی‌ها" درآمده است. 
 
فارس هم