پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24686295 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9070448
کد خبر : 149433 تاریخ ثبت : 1396/2/29 11:25 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ میرسلیم رأیش را به صندوق انداخت

خلیج فارس: سید مصطفی آقا میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز جمعه با حضور در مسجد قبا رای خود را به صندوق انداخت.

 
به گزارش مهر، سید مصطفی میرسلیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در مسجد قبای تهران رای خود را به صندوق انداخت.
 
وی در جمع خبرنگاران گفت: به نتیجه آرا که برخواسته از نظر مردم است تمکین می کنیم.
 
میرسلیم در پاسخ به این سوال که واکنش شما نسبت به پیروزی رقبا در انتخابات چه خواهد بود، اظهار داشت: هرکس که برنده این انتخابات باشد به او تبریک خواهم گفت و تلاش می کنم مجموعه ای از آورده هایم که حاصل شناخت از وضع کشور است در قالب پیشنهادهایی ارائه خواهم کرد.
 
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: بحمدالله مردم با شور و دلگرمی بسیار خوبی در انتخابات مشارکت می کنند و امیدوارم نتیجه مطلوب از این حضور حاصل شود.
 
وی با بیان اینکه یکی از وجوه مردم سالاری دینی، نظارت عمومی است، اظهار داشت: حفظ مشارکت عمومی در کنار نظارت عمومی بسیار مهم است و مردم باید پس از انتخابات نیز در صحنه نظارت حاضر باشند و خواسته های خود را مطالبه کنند.
 
میرسلیم در پایان گفت: همگی باید به قانون تمکین کنند و تا زمانی که راه قانون وجود داردحتی اگر از آن خوشمان نیاید باید همگی نسبت به آن مطیع باشیم.