پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/09/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1565941 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/09/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 375049
کد خبر : 149413 تاریخ ثبت : 1396/2/28 20:52 نظرات تایید شده : 0

این بهشت کوچک «پالنگان» نام دارد+تصاویر

خلیج فارس: کامیاران یکی از شهرهای استان کردستان است. از سنندج که به سمت کرمانشاه حرکت میکنید آخرین شهر استان کردستان شهر کامیاران است.برای رسیدن به روستای پالنگان باید از شهر کامیاران به سمت این روستا حرکت کنید.

 
روستای پالنگان
 
 
با گذراندن مسیر ۵۰ کیلومتری و با گذشتن از روستای زیویه و سد خاکی زیبای زیویه به نزدیکی روستای پالنگان میرسید. راه ارتباطی این روستا مسیری خاکی به طول حدود ۵۰۰ متر در سمت چپ میباشد که از راه اصلی منشعب میشود.

 در انتهای راه خاکی به روستای پالنگان میرسید.
 
روستای زیبای پالنگان با چشمه های کوچک و فیروزه ای، دشت های سبز زمردین و آسمان آبی و تکه ابرهای سفیدش و مردمان مهمان نواز و خونگرمش دل هر مسافری را می رباید، آنقدر که دلتنگش می شوی و دوست داری دوباره و چندباره به این بهشت کوچک سر سبز سفر کنی.
 
خانم«رویا دخت رستم» یکی از هموطنان عزیز و از مخاطبان همراه و دوست داشتنی تجربه ی حضور خود را در این روستا با گرفتن عکس های زیبا و ارسال آن به وب سایت «تابناک با تو» به اشتراک گذاشته اند که با هم می بینیم.
 
روستای پالنگان 
 
روستای پالنگان  روستای پالنگان
 
روستای پالنگان 
روستای پالنگان   روستای پالنگان