پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 784249 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5885228
کد خبر : 149400 تاریخ ثبت : 1396/2/28 18:11 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه بوشهر: مردم استان همچون گذشته حضوری پرشور در انتخابات خواهند داشت

خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مردم استان بوشهر همچون گذشته حضوری گسترده، پرشور و حماسی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت خواهند داشت.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم ایران اسلامی همواره حضوری گسترده و پرشور در انتخابات داشته‌اند و امسال نیز شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات خواهیم بود.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات در تعیین سرنوشت کشور، بیان کرد: مردم برای اینکه در سرنوشت خود تاثیرگذار باشند، در انتخابات پیش رو حضوری گسترده و پرشور خواهند داشت.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه دشمنان وقتی حضور مردم در صحنه گسترده باشد، خوف بیشتری برای مقابله با ما خواهند داشت، تصریح کرد: مردم با حضور حماسی و حداکثری در انتخابات پیام‌های مهمی به دشمن می‌دهند.

وی تصریح کرد: حضور پرشور و شعور مردم در انتخابات باعث تجدید نظر در اندیشه‌های متجاوزانه دشمنان می‌شود و این حضور عزت و اقتدار نظام اسلامی ایران در فضای ملی و بین‌المللی است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه حضور در عرصه انتخابات بیانگر بصیرت سیاسی و هوشمندی سیاسی مردم است، افزود: انتخابات در ایران یکی از بارزترین تجلیات مردم‌سالاری اسلامی است.

وی بیان کرد: مردم استان بوشهر نیز در انتخابات‌های گذشته حضوری پرشور و شعور داشته‌اند و در این دوره انتخابات نیز همین‌گونه خواهد بود و حماسه دیگری در تاریخ این استان رقم خواهد خورد.