پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 869041 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5970012
کد خبر : 149379 تاریخ ثبت : 1396/2/28 14:50 نظرات تایید شده : 0

شناسنامه‌ المثنی در استان یک‌ساعته صادر می‌شود‌

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/139209160918466331685954.jpgخلیج فارس: مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر گفت: برای فراهم شدن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات، کسانیکه متقاضی شناسنامه المثنی در استان بوشهر هستند برای آنان در کمتر از یک ساعت صادر می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ کیامرث صالحی‌نیا در گفتگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در تمام عرصه‌های سیاسی اجتماعی انقلاب اسلامی حضوری فعال داشته‌اند اظهار داشت: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در تمامی انتخابات، بیشترین مشارکت ثبت کرده‌اند.

وی با تاکید بر حضور حماسی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد: در این راستا اداره کل ثبت احوال استان بوشهر برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در دو انتخابات 29 اردیبهشت ماه، صدور شناسنامه‌‌های المثنی در کمترین زمان  انجام می‌دهد.

مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر با بیان اینکه صدور شناسنامه  المثنی تا ساعت تعیین شده امروز انجام می‌شود افزود: ادارات ثبت احوال و نمایندگی‌ها در بخش‌ها و دفاتر پیشخوان استان بوشهر تا پایان امروز ، آماده صدور شناسنامه المثنی برای رای دهندگان در استان بوشهر هستند.

صالحی‌نیا، با بیان اینکه صدور شناسنامه المثنی شامل کسانی است که شناسنامه آنان مفقود شده است گفت: متقاضیان می‌توانند به دفاتر پیشخوان و ادارات ثبت احوال و نمایندگی‌های این اداره در 13 نقطه استان بوشهر مراجعه و در خواست خود را اعلام کنند.

وی با بیان اینکه شناسنامه المثنی در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر در کمتر ازیک ساعت صادر می‌شود خاطر نشان کرد:برای فراهم شدن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات، کسانیکه متقاضی شناسنامه المثنی در استان بوشهر هستند برای آنان در کمتر از یک ساعت شناسنامه صادر می‌شود.

مدیر کل ثبت احوال استان با بیان اینکه صدور شناسنامه المثنی در بوشهر، برازجان و گناوه قدری زمان‌بر است افزود: در این سه شهر به سبب اینکه متقاضیان آن بیشتر از دیگر نقاط استان بوشهر است زمان صدور شناسنامه المثنی حدود 2 تا 3 ساعت زمان می‌برد.

صالحی‌نیا  با تاکید بر همراه داشتن شناسنامه برای رای‌گیری بیان کرد:  همه رای دهندگان در روز انتخابات باید شناسنامه به عنوان یک سند هویتی به همراه داشته باشند.