پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1019506 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6120463
کد خبر : 149323 تاریخ ثبت : 1396/2/28 12:55 نظرات تایید شده : 1

تهران شهر خوشبختی بوشهری‌ها می شود؟

خلیج فارس: شاهین شهرداری بوشهر در آخرین بازی فصل خود در لیگ دسته دوم فوتبال ایران روز سه شنبه به مصاف برق نوین فارس خواهد رفت.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فوتبال بوشهر؛ این دیدار که بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد، با حضور گسترده بوشهریهای پایتخت و البته هواداران شاهین می تواند یک روز تاریخی را برای ورزش استان رقم بزند. ورزشگاه تختی که در شرقی ترین نقطه تهران قرار دارد در حالی برای این بازی انتخاب شده که در سالهای حضور شاهین در لیگ برتر خاطرات خوبی را برای بوشهریها رقم زده است. بردن استیل آذین و تساوی مقابل نفت با گل مهدی طارمی آن زمان 17 ساله از یادگاری های این ورزشگاه زیبا میباشد.

پیش بینی می شود نزدیک به هزار بوشهری از سراسر استان با وسیله نقلیه شخصی، اتوبوس و هواپیما خود را به تهران برسانند تا در کنار بوشهری های پر تعداد حاضر در پایتخت جمعیتی بالغ بر 2 هزار نفر را در ورزشگاه کنار حمید کللی فرد و شاگردانش شاهد باشیم.

شیرازی ها هم که خیلی امیدوارند در کنار فجر نماینده ای دیگر در لیگ یک داشته باشند، برای این بازی مطمئنا تدارک خاصی دیده اند اما بدون تردید این بازی که مهمانان سرشناسی ازجمله علی دایی،مجید جلالی،حسین فرکی، فرشاد پیوس، مهدی رجب زاده، رضامهاجری، عبدالله ویسی و کلی چهره سرشناس فوتبالی را در بر خواهد گرفت، می تواند یک صعود تاریخی را برای شاهین شهرداری در پی داشته باشد.  

 کلمات کلیدی خبر : شاهین شهرداری