پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/29 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 661167 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2699415
کد خبر : 149270 تاریخ ثبت : 1396/2/27 19:50 نظرات تایید شده : 1
در پلی‌آف لیگ آزادگان؛

شاهین برای پریدن به تهران می‌رود

خلیج فارس: ابتدا اصفهان به عنوان میزبان در نظر گرفته شده بود که باشگاه شاهین شهرداری با ارسال نامه به فدراسیون، اهواز و تهران را به عنوان شهرهای پیشنهادی مطرح کرد.

خلیج فارس: ورزشگاه تختی تهران میزبان بازی پلی آف تیم های شاهین شهرداری بوشهر و برق جدید فارس برای صعود به لیگ آزادگان شد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ شاهینی ها که امسال در دومین تجربه احیا و حضور در لیگ دسته دوم، با محمد احمدزاده مسابقات را شروع کردند، در اواسط این رقابت ها وقتی خطر عدم صعود به مرحله بعدی را حس کردند، دست به دامن حمید کللی فرد مربی بومی شدند.

کللی فرد هم ریسک بازگشت به تیم سابق را پذیرفت و با وجود پرشدن سهمیه بازیکنان و عدم جذب فوتبالیست جدید، با کسب نتایج مناسب، تیم را به پلی آف لیگ آزادگان و گام آخر صعود هدایت کرد.

مسابقه ای که 2 خرداد مقابل تیم صعود کننده از گروه دوم مسابقات یعنی برق جدید شیراز برگزار می شود تا تکلیف آخرین سهمیه لیگ آزادگان در فصل آینده مشخص شود.

سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: با پیگیریهای انجام شده و تصمیم نهایی سازمان لیگ ورزشگاه تختی تهران به عنوان میزبان بازی پلی آف لیگ دسته دو معرفی شد.

خداکرم ایزدپناه افزود: ابتدا شهر اصفهان به عنوان میزبان در نظر گرفته شده بود که باشگاه شاهین شهرداری با ارسال نامه از طریق هیات فوتبال استان به فدراسیون شهرهای اهواز و تهران را به عنوان شهرهای پیشنهادی مطرح کرد که در نهایت با میزبانی تهران موافقت شد.

 وی گفت: برای اعزام هواداران به تهران چند دستگاه اتوبوس در نظر گرفته  شده تا بتوانیم از حمایت این عزیزان سود ببریم و همچنین از بوشهریهای مقیم تهران هم درخواست داریم با حضورشان در ورزشگاه یک روز خوب را برای فوتبال بوشهر رقم بزنند.