پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1019537 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6120494
کد خبر : 149246 تاریخ ثبت : 1396/2/27 17:56 نظرات تایید شده : 3

جمعی از فرهیختگان استان رئیسی را به عنوان نامزد اصلح معرفی کردند

خلیج فارس: در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، جمعی از استادان دانشگاه‌ها، هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران استان بوشهر سیدابراهیم رئیسی را به عنوان نامزد اصلح معرفی و حمایت کردند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ در آستانه برگزاری انتخابات مهم و سرنوشت ساز دوازدهمین دوره ریاست جمهوری جمعی از استادان دانشگاه‌ها، هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران استان بوشهر با صدور بیانیه‌ای، سیدابراهیم رئیسی را به عنوان نامزد اصلح  معرفی و حمایت کردند.

متن کامل این بیانیه چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) یکی از بزرگترین پدیده‌هایی بود که ساختار پیچیده نظم جهانی را دچار تزلزل کرد و با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی جرقه‌های امید را در دل مستضعفان جهان ایجاد کرد.

بدون تردید حفظ و حراست از این میراث ماندگار امام، وظیفه‌ای همگانی و تکلیفی خدایی است که لحظه‌ای غفلت و بی تفاوتی سبب خسارت‌های غیر قابل جبرانی برای کشور عزیزمان می‌شود.

هم اینک رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه‌ای با درایت و اقتدار تمام در صحنه است تا نگذارد نااهلان و نامحرمان همچوم موریانه در پیکره نظام نفوذ کنند.

امروزه، مشکلات عدیده اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی جامعه را تهدید می‌کندو متأسفانه با نگاه دولتمردان حاکم نه تنها راهکاری دقیق و حساب شده برای برون رفت از مشکلات وجود ندارد بلکه روز به روز فضای معیشتی بر دوش مردم خصوصاً طبقات محروم و مستضعف که ولی نعمتان انقلاب هستند بیشتر سنگینی می‌کند.

شرایط امروزه به گونه‌ای است نیاز به تغییر و سپردن سکان دولت به فردی مدیر، توانمند، دلسوز، با تجربه، معتقد به آرمان‌های انقلاب اسلامی، داشتن روحیه استقلال طلبی و استکبار ستیزی را دو چندان می‌کند.

امروز اگر همه اقشار مردم خصوصاً اقشار فرهیخته با دقت کافی در صحنه انتخابات وارد نشوند و از خود غفلت نشان دهند چه بسا کشور دچار خسارت‌های بزرگ می‌شود که جبران آن نیز نیازمند هزینه‌های گزاف است.

ما جمعی از فرهیختگان استان بوشهر اعم از اساتید دانشگاه‌ها، نویسندگان، هنرمندان و روزنامه نگاران با درک شرایط موجود اعتقاد راسخ داریم، شخصیتی که می‌تواند در پرتو تعهد، تجربه، تخصص و سوابق ارزشمند مدیرتی و روحیه انقلابی و پاکدستی و ساده‌زیستی کشور را از موقعیت سخت و متلاطم کنونی نجات دهد و به سوی تعالی و عظمت و پیشرفت و آبادانی سوق دهد،حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

ما با احترام به همه کاندیداهایی که در صحنه انتخابات حضور دارند، ضمن دعوت مردم برای حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی در تاریخ 29 اردیبهشت انتظار داریم که مردم همیشه در صحنه استان بوشهر با رای خود به این کاندیدای ریاست جمهوری برگ زرینی را در راه رسیدن به  پیشرفت و عدالت و استقرار دولت (( کار و کرامت)) در تاریخ سرافرازانه و سرشار از حماسه خود ثبت کنند.