پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/29 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 491455 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2529755
کد خبر : 149245 تاریخ ثبت : 1396/2/27 17:52 نظرات تایید شده : 2

سخنگوی ستاد رییسی در بوشهر: مردم ولایت‌مدار استان حماسه آفریدند

خلیج فارس: سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در پس سفر حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی به استان بوشهر، مردم این استان در استقبال و حمایت از منادی دولت کار و کرامت حماسه جاودان آفریدند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ نصرالله شفیعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به اینکه حمایت از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در استان بوشهر افزایش یافته است اظهار داشت: در سفر این نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به استان بوشهر مردم ولایت‌مدار این  استان حماسه جاویدی خلق کردند.

وی با بیان اینکه 26 اردیبهشت ماه 1396 روزی فراموش ناشدنی  در تاریخ سراسر افتخار و سرشار از حماسه مردم ولایتمدار استان بوشهر محسوب می‌شود افزود: در این روز مردم سراسر استان بوشهر برای حمایت از منادی دولت کار و کرامت و نماد تغییر به نفع محرومان و مستضعفان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره  ریاست جمهوری سنگ تمام گذاشتند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه در این روز مردم استان بوشهر حماسه جدیدی آفریدند افزود: در این روز مردم این دیدار به صحنه آمدند و حماسه آفریدند تا کشور را به دست با کفایت مردی بسپارند که از سلاله رسول خدا است و با الهام از مکتب علوی منادی برقراری عدالت و زندگی شرافتمندانه برای ایرانیان می‌باشد.

شفیعی با بیان اینکه در استقبال از حجت‌الاسلام رئیسی مردم فهیم استان بوشهر حماسه‌ای بی نظیر در جایگاه نماز جمعه بوشهر خلق کردند گفت: مردم این استان با خلق این حماسه به دنیا نشان دادند که خواستار عزت و اقتدار در پرتو اطاعت از ولی فقیه زمان حضرت آیت الله خامنه‌ای هستند.

وی ، حضور با شکوه در استقبال از حجت‌الاسلام رئیسی را نمادی از بیداری و روحیه حماسی مردم استان بوشهر دانست و تاکید کرد: خلق این حماسه یادآور همان استقلال طلبی و میهن دوستی و اسلام خواهی مبارزان استعمارستیز همچون شهید رئیسعلی‌دلواری و شهید نادر مهدوی و یاران گرانقدر آنها و سایر مبارزان و علما است.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر بیان کرد:  مردم شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر در استقبال از رئیسی، عاشقانه مسیرهای طولانی را طی کردید تا به همگان ثابت کنند که آگاهانه به دنبال انتخاب اصلح هستند و قصد آن دارند تا با نگاهی عمیق و همراه با بصیرت مدیریت قوه  اجرایی را به اهلش بسپارند و نظام را از همه خطراتی که ممکن است آن را تهدید کند نجات دهند.

شفیعی افزود:جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر ضمن حمایت از کاندیداتوری حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی با این امید که ان شاءالله بتواند مدافع حقوق مردم باشد و بسیاری از مشکلاتی که امروز در سایه عدم تدبیر لازم دامن مردم استان را فرا گرفته حل کند.

وی با تشکر و قدردانی از سردار جبهه‌های عمل و خدمت محمدباقرقالیباف گفت: این نامزد انتخاباتی با شناخت حساسیت زمانی و دلباختگی نسبت به مردم حمایت خود را از کاندیداتوری حجت‌الاسلام رئیسی اعلام داشت و از نامزدی در این عرصه انصراف داد.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر تاکید کرد: از همه مردم انتظار می‌رود که با حضور فراگیر در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی بار دیگر کشور و نظام را در برابر همه  آسیب‌ها بیمه کنند.