پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3419285 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8519954
کد خبر : 149122 تاریخ ثبت : 1396/2/26 20:06 نظرات تایید شده : 4

بیانیه شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان استان درباره انتخابات ریاست جمهوری و شوراها

خلیج فارس: این شورا انتساب هر لیستی را با عنوان شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به غیر از لیست امید، غیر واقعی می داند و از انتشار دهندگان چنین لیست هایی می خواهد که ضمن ترجیح منافع عمومی بر منافع شخصی، مانع از تشتت و تفرقه در میان اصلاح طلبان شوند.

خلیج فارس: شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان، متشکل از ائتلاف فراگیر احزاب و افراد حقیقی اصلاح طلب در بیانیه اعلام کرد: شما مردم فهیم و خردمند را به حضور حماسی در انتخابات ریاست جمهوری و رٲی بالا به جناب آقای روحانی دعوت می کند و آرزو می کند که این انتخاب، خیر و خوبی و سعادت را برای کشورمان رقم بزند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در این بیانیه آمده:

مردم عزیز و سربلند بوشهر…
شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان، متشکل از ائتلاف فراگیر احزاب و افراد حقیقی اصلاح طلب، شما مردم فهیم و خردمند را به حضور حماسی در انتخابات ریاست جمهوری و رٲی بالا به جناب آقای روحانی دعوت می کند و آرزو می کند که این انتخاب، خیر و خوبی و سعادت را برای کشورمان رقم بزند.

در انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز که از نظرگاه انتخاب پارلمان شهری دارای اهمیتی بسیار بالاست، همه ما وظیفه داریم که بهترین انتخاب خویش را برای واگذاری شهر به دست افرادی متخصص، با تجربه و کاردان، پاک دست، معتقد به ترجیح مصالح مردم بر منفعت های شخصی و خانوادگی و دارای پیشینه در روشن اندیشی و سعه صدر و مدارا با مردم بسپارند.

شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان، با در نظر گرفتن معیارهای نام برده و بنا به وظیفه تشکیلاتی خود با هدف تسهیل در روند انتخاب مردم، با سلسله نشست های کارشناسی در قالب یک کارگروه تلاش نمود تا بر اساس چهار معیار داشتن دیدگاه اصلاح طلبانه، توجه به تخصص، توجه به قشر جوان و اهمیت به حضور زنان سهمی از این معیارها را در آرایش “لیست امید” رای دهند.

اعضای لیست امید:
١. مهندس صدراله محمدی باغملایی
٢.خلیل موحد
٣.رباب عبیدی
۴.داریوش پوربهی
۵.دکتر پویا دولابی
۶.طاهره شمشیری
٧.مهندس محسن امیری
٨.دکتر ابوذر دهدار
٩.سیده نیلوفر عارف زاده

مردم عزیز بوشهر؛

بر این اساس، شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان بوشهر، از مردم عزیز بوشهر و همه معتقدان به اندیشه اصلاح طلبی دعوت می کند با پیروی از پیام رهبر معنوی اصلاحات، حجت الاسلام سید محمد خاتمی، به اعضای تعیین شده در لیست امید، رٲی دهند.

همچنین این شورا انتساب هر لیستی را با عنوان شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به غیر از لیست امید، غیر واقعی می داند و از انتشار دهندگان چنین لیست هایی می خواهد که ضمن ترجیح منافع عمومی بر منافع شخصی، مانع از تشتت و تفرقه در میان اصلاح طلبان شوند.

به امید پیروزی و آرزوی پیشرفت، عزت و سربلندی ایران عزیز

شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان بوشهر متشکل از احزاب اصلاح طلب:
ـ حزب اتحاد ملت ایران اسلامی
ـ حزب اعتماد ملی
ـ حزب اراده ملت ایران
ـ حزب کارگزاران سازندگی
ـ حزب ندای ایرانیان
ـ حزب اسلامی کار
ـ مجمع فرهنگیان ایران اسلامی
ـ جمعیت زنان مسلمان نواندیش
ـ مجمع زنان اصلاح طلب
ـ انجمن اسلامی جامعه پزشکی
ـ انجمن اسلامی مدرسان دانشگاه ها
ـ انجمن اسلامی مهندسان ایران
و جمعی از اعضای حقیقی اصلاح طلب استان بوشهر

 کلمات کلیدی خبر : اصلاح طلبان انتخابات