پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3419442 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8520109
کد خبر : 148911 تاریخ ثبت : 1396/2/25 11:33 نظرات تایید شده : 2
در هفته آخر لیگ دو

امروز شاهین بوشهر پرواز می‌کند؟

خلیج فارس: هواداران شاهین برای دیدار با اروند پویشی تشکیل داده و از هم می‌خواهند با لباس سفید در ورزشگاه حاضر شوند تا سکوهای ورزشگاه پیر بوشهر را سفید پوش کنند.

خلیج فارس: در آخرین هفته از رقابت‌های مرحله نهایی لیگ دسته دو کشور، امروز دوشنبه تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتی میزبان تیم اروند خرمشهر است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ چهار تیم فوتبال شهرداری تبریز، شهرداری همدان، اروند خرمشهر و شاهین شهرداری بوشهر از گروه الف مرحله نهایی لیگ دسته دو شانس صعود مستقیم یا راهیابی به پلی آف را دارند .

تیم فوتبال شاهین بوشهر می‌تواند با پیروزی در برابر اروند خرمشهر فارغ از هر نتیجه‌ای در دیدار شهرداری تبریز و شهرداری همدان، حضور خود در پلی آف را قطعی کند.

سفیدپوشان بوشهری امروز کار سختی را در پیش دارند و امیدهای هواداران پرشور این تیم به ساق‌های بازیکنانی است که اگر موفق شوند حریف خرمشهری را با باخت بدرقه کنند کار بزرگی انجام داده اند.

بازی رفت با نتیجه تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت.

شاگردان علی نیکبخت هم برای پیروزی در میدان حاضر می‌شوند و امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار حساس و شکست شهرداری همدان در تبریز، خرمشهری‌ها را به امتیاز لیگ دسته اولی نزدیک کنند و به همین ترتیب باشگاه اروند خرمشهر برای اعزام هواداران خود به بوشهر برنامه‌ریزی انجام داده تا این تیم در ورزشگاه شهید بهشتی تنها نباشد.

در بوشهر این روزها علاوه بر تب و تاب انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر، استرس و هیجان هواداران و فوتبال دوستان بوشهری را می‌توان حس کرد.

آنها سال‌هاست جشن صعود نداشته‌اند، شاهین در سال 88 با صعودش همیشه تیرماه را ماهی به یاد ماندنی اهالی فوتبال و هواداران این تیم کرد و این بار شاهین شهرداری بوشهر می‌تواند با پیروزی در برابر اروند، اردیبهشت گرم بوشهر را بهشت کند.

شاگردان حمید کللی‌فرد در این دیدار باید بدون کاپیتان خود مسعود نظرزاده به میدان بروند، نظرزاده در دیدار هفته قبل برابر هف سمنان از بازی اخراج شد تا غایب بزرگ دیدار مرگ و زندگی نام بگیرد.

هواداران شاهین برای دیدار با اروند پویشی تشکیل داده و از هم می‌خواهند با لباس سفید در ورزشگاه حاضر شوند تا سکوهای ورزشگاه پیر بوشهر را سفید پوش کنند.

امروز همه بوشهری‌ها برای پرواز شاهین دست به دعا خواهند شد تا پرواز این پرنده محبوب در آسمان ورزش ایران را نظاره‌گر باشند.

دیدار حساس شاهین بوشهر و اروند خرمشهر ساعت 17 روز دوشنبه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار می‌شود.

گزارش: محسن باستی

 کلمات کلیدی خبر : شاهین شهرداری بوشهر