پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 784185 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5885164
کد خبر : 148848 تاریخ ثبت : 1396/2/24 21:16 نظرات تایید شده : 3

"موسیقی زنده" در ستادهای انتخاباتی استان ممنوع

خلیج فارس: دبیر هیئت بازرسی انتخابات بوشهر گفت: پخش موسیقی زنده در ستاد نامزدهای انتخاباتی، معابر و خیابان‌های استان بوشهر ممنوع است و متخلفان مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ عباس قلی‌پور بعدازظهر امروز در پنجمین نشست ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی استان بوشهر با بیان اینکه فضای انتخاباتی در استان بوشهر مطلوب و امیدبخش است اظهار داشت: برای برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت جشن ملی در سراسر استان بوشهر برپا است که با تعامل و مشارکت همگانی زمینه حضور حداکثری مردم استان بوشهر در پای صندوق‌های اخذ رای فراهم است.

وی، با بیان اینکه پیش بینی می‌شود مردم استان بوشهر در این انتخابات حضور گسترده‌ای داشته باشند تصریح کرد: با فضای عمومی همراه با شور انتخاباتی که در استان بوشهر حاکم است پیش بینی می‌شود حضور مردم در پای صندوق‌های اخذ رای قوی‌تر از انتخابات گذشته باشد و شاهد خلق حماسه دیگری باشیم.

دبیر هیئت بازرسی انتخابات بوشهر با بیان اینکه ستادهای نامزدهای انتخاباتی در استان بوشهر تعامل و همکاری با هم دارند افزود: با تعامل و همکاری و ارتباط قوی که بین مجریان و ستادها نامزدهای انتخاباتی استان بوشهر ایجاد شده پیش بینی می‌شود مردم همیشه در صحنه در 29 اردیبهشت، حماسه‌ای بی‌نظیری خلق کنند.

قلی‌پور با بیان اینکه حضور مردم در پای صندوق‌های هر چه بیشتر باشد سبب ارتقاء اقتدار ایران می‌شود، خاطر‌نشان کرد: حضور در انتخابات تکلیف و وظیفه همگانی است که مردم همیشه در صحنه با حضور گسترده در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی یکبار دیگر دشمنان را ناامید کنند.

وی با تاکید بر توجه به قانون در همه مراحل انتخاباتی گفت: ستادهای نامزدهای انتخاباتی باید به قانون تمکین کنند چراکه تخلف در این عرصه به معنای بی توجهی به قانون است.

دبیر هیئت بازرسی انتخابات بوشهر با بیان اینکه پخش موسیقی زنده در ستاد نامزدهای انتخاباتی استان بوشهر ممنوع است تاکید کرد: پخش موسیقی زنده در ستاد نامزدهای انتخاباتی، معابر و خیابان‌های استان بوشهر ممنوع است و متخلفان مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

قلی‌پور با تاکید بر مشارکت با پلیس در ارتقاء نظم و امنیت گفت: مشارکت در امر نظم و امنیت رسالت و وظیفه همگانی است که در این راستا باید به قانون تن داد.

وی با اشاره به فعالیت هیئت بازرسی انتخابات استان بوشهر افزود: 874 بازرس و سر بازرس در برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت در استان بوشهر مشارکت دارند.