پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 785951 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5886926
کد خبر : 148847 تاریخ ثبت : 1396/2/24 19:24 نظرات تایید شده : 3

میرسلیم: در دولت روحانی 4 سال درجا زدیم!

خلیج فارس: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در ۴ سال گذشته ‌در جا زدیم، گفت: دولت روحانی با یک انتخاب غلط علمی به سمت مهار تورم رفت اما این مهار تورم به بیکاری منجر شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سید مصطفی میرسلیم دقایقی پیش در جمع دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان، با اشاره به اینکه افتخار می‌کنم که از دانشجویانم یاد گرفته‌ام، اظهار داشت: به دانشجویان نوید می‌دهم که اگر اقبال مردم با من بود کار را به دست کاردانان با علم، متعهد و جوان بگذارم.
 
وی با اشاره به اینکه در آینده از فکر ارزشمند و پیشنهادات سازنده دانشجویان استفاده خواهم کرد، افزود: استدعای من آن است که قدر خود را بدانید و بزرگترین رنج من آن بود که در طول یکسال گذشته 950 نفر از فارغ‌التحصیلان از کشور به خارج از کشور مهاجرت کردند.
 
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه یقین دارم که راه استفاده از دانشجویان در کشور بسیار موثر است و به آن احترام می‌گذارم افزود: آنهایی که چشم به غربی‌ها دوخته‌اند هنوز جوانان را درک نکرده‌اند.
 
میرسلیم با بیان اینکه شکسته شدن تحریم‌ها میسر نمی‌شود مگر به همت و کوشش و فعالیت همین جوانان خاطرنشان کرد: هیچ نگرانی از آینده ندارم و امیدی هم ندارم که بیگانگان به ما خیری برسانند.
 
وی با بیان اینکه بها دادن به نسل جوان و تحصیلکرده در عمل باید ظاهر شود اما برخی‌ها فقط شعار می‌دهند، گفت: اگر اعتقاد به شایسته‌سالاری دارید چرا سراغ کسانی نرفته‌اید که دانش و علم داشته‌اند.
 
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه از نظر من همه جوانان این کشور یکسان هستند و سیاسی‌کاری نداریم تصریح کرد: آقای هاشمی‌رفسنجانی در آخرین روز از عمر خود و آخرین جلسه در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت ما از پس مشکلات و پیچیدگی‌ها بر نمی‌آییم مگر آنکه به دولتی برسیم که با رهبری یکپارچه باشد.
 
وی افزود: اگر به فکر آینده و نجات کشور هستیم چاره‌ای جز یکپارچگی با رهبری و عدم زاویه با ایشان است.
 
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در 4 سالی که در جا زدیم دیگرانی بیکار نبودند اما ما رتبه از دست دادیم تصریح کرد: دولت روحانی با یک انتخاب غلط علمی به سمت مهار تورم رفت اما این مهار تورم به بیکاری منجر شد.
 
میرسلیم با بیان اینکه نباید به سراغ راه‌حلی برویم که به بیکاری و یأس در بین جوانان بینجامد، اظهار داشت: نزدیک 70 درصد از کارگاه‌ها ما تعطیل شده است.
 
وی با بیان اینکه تأکید رهبری بر مذاکره از موضع نرمش قهرمانانه بود و نه خفت و خواری بیان کرد: دشمن ما را می‌خواهد که بازار مصرف آن باشیم و تحریم‌ها فقط در بخش کالاهای وارداتی به ایران برداشته شد.
 


کلمات کلیدی خبر : میرسلیم کرمان