پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 615037 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5716036
کد خبر : 148828 تاریخ ثبت : 1396/2/24 18:46 نظرات تایید شده : 8
با حضور وزیر ورزش؛

ورزشگاه جدید بوشهر روبان افتتاح می‌بیند

خلیج فارس: سرانجام ورزشگاه بوشهر پس از گذشت 11 سال از آغاز کلنگ زنی آن، در دولت یازدهم به پایان رسید و عصر دوشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری می رسد.

خلیج فارس: ورزشگاه ۱۵ هزارنفری سردار شهید مهدوی بوشهر با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان با اعلام این خبر افزود: قرار است عصر روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، این ورزشگاه ۱۵ هزارنفری افتتاح شود که هدیه دولت یازدهم به جامعه ورزش استان می باشد.

احمد بهروزیان فرد با اعلام اینکه عملیات احداث پروژه از سال ۸۵ آغاز شده است افزود: این مجموعه ورزشی ۱۸ هکتاری با زیربنای استادیوم به مساحت ۳۶ هزار مترمربع، دارای زمین چمن استاندارد طبیعی، پیست تارتان ۸ خطه، دکل های روشنایی ۱۲۰۰ لوکس و اسکوربردی به مساحت ۴۰ مترمربع می باشد.

وی ادامه داد: از دیگر امکانات ورزشگاه ۱۵ هزارنفری بوشهر می توان به سونای خشک، اتاق بدنسازی، ساختمان اداری، پارکینگ و همچنین فضاهای مخصوص تماشاگران و مهمانان ویژه می باشد.

بهروزیان فرد اظهار داشت: مچنین در همین ورزشگاه دومین پیست استاندارد اسکیت کشور پس از مجموعه آزادی تهران افتتاح می شود که قابلیت برگزاری مسابقات کشوری و برون مرزی با استانداردهای موردنظر را دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به کلنگ زنی پیست قایقرانی بوشهر در حاشیه دهکده گردشگری توسط وزیر ورزش، گفت: نشست مشترک با روسای هیات های ورزشی استان و شهرستان ها برنامه پایانی دکتر سلطانی در بوشهر می باشد.