پویاسامانه

کد خبر : 148250 تاریخ ثبت : 1396/2/20 09:51 نظرات تایید شده : 0

یوونتوس نخستین فینالیست لیگ قهرمانان

خلیج فارس: یوونتوس با شکست موناکو توانست نخستین فینالیست این فصل لیگ قهرمانان اروپا شود.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ اولین دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب بین دو تیم یوونتوس و موناکو در تورین برگزار شد. این بازی با پیروزی دو بر یک تیم میزبان به پایان رسید. یوونتوس با توجه به برد دو بر صفر در دیدار رفت توانست به راحتی به فینال  این رقابت ها صعود کرد.
 
نخستین فرصت گلزنی به موناکو رسید اما ضربه کیلیان امباپه در دقیقه پنج به تیرک دروازه برخورد کرد. در ادامه رادامل فالکائو موقعیت داشت تا دروازه میزبان را باز کند اما این اتفاق نیفتاد. در دقیقه 10 بازی یوونتوس مجبور شد نخستین تعویض خود را انجام دهد. سامی خدیرا به علت آسیب دیدگی زمین بازی را ترک کرد و مارکیزیو جانشینش شد. اولین موقعیت میزبان دقایقی بعد به دست آمد. ضربه پائولو دیبالا به بیرون رفت. در ادامه گونسالو ایگواین یک شوت به سمت دروازه زد که بازیکن موناکو توپ را در نزدیکی خط دروازه به بیرون زد.
 
موناکو بازی را خوب شروع کرد اما در ادامه یوونتوس بهتر کار کرد و در نهایت به گل نخست دست یافت. ماریو مانژوکیچ به توپ ضربه زد اما دروازه بان آن را دفع کرد. بازیکن یووه از توپ برگشتی نهایت استفاده را برد و آن را تبدیل به گل کرد. در دقایق پایانی دوباره میزبان از توپ برگشتی بهره برد و دنی آلوس توانست یک شوت سر ضرب بزند  تا تیمش 45 دقیقه اول را با پیروزی دو بر صفر به پایان برساند.
در نیمه دوم بازی آرامتر پیگیری شد. تیم تورینی فرصت های گلزنی داشت و قصد داشت اختلاف را بیشتر کند اما این اتفاق نیفتاد و در مقابل موناکو به گل رسید. امباپه در دقیقه 69 بالاخره قفل دروازه جانلوییجی بوفون را شکست. در ادامه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و یوونتوس با دو گل نیمه نخست پیروز این دیدار شد.
 
دیگر دیدار نیمه نهایی امشب بین اتلتیکومادرید و رئال مادرید در ویسنته کالدرون برگزار می شود.
 
کلمات کلیدی خبر : یوونتوس اروپا موناکو رئال
-->