پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4109449 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1604652
کد خبر : 147053 تاریخ ثبت : 1396/2/11 11:32 نظرات تایید شده : 0

اصولگرایان عضو ستاد دکتر روحانی در بوشهر

خلیج فارس: رئیس ستاد حجت الاسلام حسن روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان بوشهرگفت:علاوه برنیروهای فعال اعتدال گرا و اصلاح‌طلب شاهد کمک و فعالیت موثر بسیاری از چهره‌های معقول و معتدل اصولگرا درستاد دکتر روحانی در این استان هستیم.

 به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ غلامرضا دانش فر روز دوشنبه درآئین افتتاح ستاد انتخاباتی جوانان حسن روحانی در شهر بوشهر افزود:حجت الاسلام حسن روحانی به لحاظ تجربه کاری، بینش عمیق سیاسی، مذهبی و مهمتر ازهمه تیم‌ کاری مد نظر خود می ‌تواند با کمک گرفتن از رهبرمعظم انقلاب و چهره‌های موثر دیگر این ملک و ملت را به سرمنزل مقصود برساند.

وی یادآورشد:وظیفه ما به عنوان ستاد حسن روحانی ایجاد وفاق و همدلی و وحدت بین تشکل‌های همسو با دولت است.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در شهرستان بوشهر ادامه داد: همه تشکل‌ها و ستادهای مردمی که در قالب ستاد روحانی فعالیت دارند زیرحمایت ستاد، هم جهت با هم و زیر یک چتر فعالیت می کنند.

وی بیان این که امید می رود با حضور و مشارکت پرشور مردم، انتخابات طبق منویات بزرگان نظام بویژه رهبرمعظم انقلاب برگزار شود، گفت: حضور و مشارکت پرشور مردم برای همه ستادهای انتخاباتی مهم و پشتوانه ای بسیار محکم برای حرکتی است که نظام انتخاب کرده است.

دانش فر اظهارداشت:روحانی به طور یقین بهترازدیگران می تواند ایران را با همراهی و کمک بزرگان سیاست، اقتصاد، فکر و اندیشه به ویژه رئیس دولت اصلاحات به جایگاه واقعی خود برساند.